NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Srogi mróz na Wyspach. Niebezpiecznie na drogach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mróz, gołoledź, a nawet burze śnieżne – tak będzie wyglądała Wielka Brytania przez najbliższych kilka dni, a wszystkiemu winna jest masa powietrza, która przywędrowała na Wyspy z Arktyki.

Przy gruncie temperatury spadną poniżej zera, co – w połączeniu z opadami deszczu i ziemią, która w niektórych miejscach już jest mocno nasiąknięta wodą – doprowadzi do powstania niebezpiecznej dla kierowców gołoledzi.

Srogi mróz na Wyspach. Niebezpiecznie na drogachNa drogach może powstać niebezpieczna „szklanka”. (Fot. Getty Images)

„Przez pierwszy tydzień grudnia aura w Wielkiej Brytanii będzie bardzo niestabilna. Będzie nie tylko bardzo zimno, ale może też spaść śnieg. Takie warunki początkowo obejmą północ kraju, ale w najbliższych dniach dotrą na południe” – informuje meteorolog Met Office, cytowany przez Express.co.uk.

Za gwałtowny spadek temperatur, a nawet burze śnieżne, które zagrażają regionowi północnemu i większości Walii, odpowiada masa arktycznego powietrza. Na tych obszarach temperatura spadnie do -6 st. Celsjusza.

Burze śnieżne zagrażają regionowi północnemu i większości Walii. (Fot. Getty Images)

Eksperci ostrzegają jednak, że przez lodowaty wiatr, który nadejdzie w ciągu kilku następnych dni, odczuwalna temperatura może wynosić nawet -12 st. Celsjusza.

Co więcej, Agencja Ochrony Środowiska wprowadziła w całym kraju 47 ostrzeżeń powodziowych, z czego większość obowiązuje na północy i południowym zachodzie kraju. „Na północy jest obecnie dużo gęstych chmur, które mogą przekształcić się w deszcz” – informuje Met Office.

Dzisiaj w nocy mróz chwyci w Londynie, a kolejne dni w brytyjskiej stolicy to pogoda „w kratkę” – będą mgły, deszcz, słońce i chmury. W dzień temperatura będzie się wahać od 5 do 11 st. Celsjusza.

Jutro w większości kraju będzie sucho i słonecznie, ale chłodno.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: