DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Srogi mróz na Wyspach. Niebezpiecznie na drogach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mróz, gołoledź, a nawet burze śnieżne – tak będzie wyglądała Wielka Brytania przez najbliższych kilka dni, a wszystkiemu winna jest masa powietrza, która przywędrowała na Wyspy z Arktyki.

Przy gruncie temperatury spadną poniżej zera, co – w połączeniu z opadami deszczu i ziemią, która w niektórych miejscach już jest mocno nasiąknięta wodą – doprowadzi do powstania niebezpiecznej dla kierowców gołoledzi.

Srogi mróz na Wyspach. Niebezpiecznie na drogachNa drogach może powstać niebezpieczna „szklanka”. (Fot. Getty Images)

„Przez pierwszy tydzień grudnia aura w Wielkiej Brytanii będzie bardzo niestabilna. Będzie nie tylko bardzo zimno, ale może też spaść śnieg. Takie warunki początkowo obejmą północ kraju, ale w najbliższych dniach dotrą na południe” – informuje meteorolog Met Office, cytowany przez Express.co.uk.

Za gwałtowny spadek temperatur, a nawet burze śnieżne, które zagrażają regionowi północnemu i większości Walii, odpowiada masa arktycznego powietrza. Na tych obszarach temperatura spadnie do -6 st. Celsjusza.

Burze śnieżne zagrażają regionowi północnemu i większości Walii. (Fot. Getty Images)

Eksperci ostrzegają jednak, że przez lodowaty wiatr, który nadejdzie w ciągu kilku następnych dni, odczuwalna temperatura może wynosić nawet -12 st. Celsjusza.

Co więcej, Agencja Ochrony Środowiska wprowadziła w całym kraju 47 ostrzeżeń powodziowych, z czego większość obowiązuje na północy i południowym zachodzie kraju. „Na północy jest obecnie dużo gęstych chmur, które mogą przekształcić się w deszcz” – informuje Met Office.

Dzisiaj w nocy mróz chwyci w Londynie, a kolejne dni w brytyjskiej stolicy to pogoda „w kratkę” – będą mgły, deszcz, słońce i chmury. W dzień temperatura będzie się wahać od 5 do 11 st. Celsjusza.

Jutro w większości kraju będzie sucho i słonecznie, ale chłodno.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: