M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE

Smartfony Apple z nową funkcją w Londynie. Płacenie za transport będzie szybsze

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Smartfony Apple w brytyjskiej stolicy mogą już korzystać z funkcji Express Transit, która umożliwia szybsze dokonywanie płatności za usługi Transport for London. Dzięki nowej opcji, płacenie nie będzie wymagało jakiejkolwiek weryfikacji biometrycznej, a jedynie przyłożenia smartfona do żółtego czytnika.

Smartfony iPhone zyskały nową funkcję, która pozwoli na szybsze dokonywanie płatności.

Smartfony Apple z nową funkcją w Londynie. Płacenie za transport będzie szybszeMieszkańcy Londynu zyskają możliwość dokonywania szybkich płatności. (Fot. Transport for London)

Korzystanie z telefonów Apple podczas podróżowania w Londynie było dla niektórych kłopotliwe, ponieważ przy dokonywaniu płatności każdorazowo wymagane było przejście weryfikacji biometrycznej – za pośrednictwem skanu twarzy (Face ID) lub odcisku palca (Touch ID).

Dzięki umowie z Transport for London, czytniki będą pobierać pieniądze z telefonów iPhone bez konieczności weryfikowania. Po włączeniu funkcji Express Transit, jedyną czynnością wymaganą przez użytkownika będzie przyłożenie smartfona do żółtego kółka.

Do tej pory, aby zapłacić za podróż, należało dokonać weryfikacji biometrycznej. (Fot. Getty Images)

Jak włączyć funkcję Express Transit:

  1. Wybierz Settings
  2. Wybierz Wallet & Apple Pay
  3. Na dole listy znajdziesz opcję Express Travel Card
  4. Wybierz ją i ustaw, z której karty schodzić mają płatności dla Transport for London

„Dzięki ścisłej współpracy z Apple, umożliwiamy wszystkim pasażerom korzystanie z nowej funkcji. Express Transit działa na wszystkich liniach metra, kolei oraz autobusów” – przekazał Mike Tuckett z Transport for London.

zrodlo:londynek.net

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: