NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Smartfony Apple z nową funkcją w Londynie. Płacenie za transport będzie szybsze

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Smartfony Apple w brytyjskiej stolicy mogą już korzystać z funkcji Express Transit, która umożliwia szybsze dokonywanie płatności za usługi Transport for London. Dzięki nowej opcji, płacenie nie będzie wymagało jakiejkolwiek weryfikacji biometrycznej, a jedynie przyłożenia smartfona do żółtego czytnika.

Smartfony iPhone zyskały nową funkcję, która pozwoli na szybsze dokonywanie płatności.

Smartfony Apple z nową funkcją w Londynie. Płacenie za transport będzie szybszeMieszkańcy Londynu zyskają możliwość dokonywania szybkich płatności. (Fot. Transport for London)

Korzystanie z telefonów Apple podczas podróżowania w Londynie było dla niektórych kłopotliwe, ponieważ przy dokonywaniu płatności każdorazowo wymagane było przejście weryfikacji biometrycznej – za pośrednictwem skanu twarzy (Face ID) lub odcisku palca (Touch ID).

Dzięki umowie z Transport for London, czytniki będą pobierać pieniądze z telefonów iPhone bez konieczności weryfikowania. Po włączeniu funkcji Express Transit, jedyną czynnością wymaganą przez użytkownika będzie przyłożenie smartfona do żółtego kółka.

Do tej pory, aby zapłacić za podróż, należało dokonać weryfikacji biometrycznej. (Fot. Getty Images)

Jak włączyć funkcję Express Transit:

  1. Wybierz Settings
  2. Wybierz Wallet & Apple Pay
  3. Na dole listy znajdziesz opcję Express Travel Card
  4. Wybierz ją i ustaw, z której karty schodzić mają płatności dla Transport for London

„Dzięki ścisłej współpracy z Apple, umożliwiamy wszystkim pasażerom korzystanie z nowej funkcji. Express Transit działa na wszystkich liniach metra, kolei oraz autobusów” – przekazał Mike Tuckett z Transport for London.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: