NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1163 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rząd wzywa Polaków do wojska. „Przyszli do mnie w nocy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3

Polskie wojsko szykuje się na wojnę?

Armia w 2020 roku zapowiada intensywne szkolenia rezerwistów i spodziewajcie się, że dostaniecie wezwanie na ćwiczenia.

Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego generał Rajmund Andrzejczak ostrzegł, że Siły Zbrojne będą traktować szkolenie rezerw priorytetowo. Już teraz obywatele są nocami zabierani z domów na poligony!

Polska armia będzie masowo wysyłać wezwania do rezerwistów już w 2020 roku i niekoniecznie będą to jednodniowe szkolenia. Jak dowiedziała się „Rzeczpospolita”, ćwiczenia rezerwy mogą trwać nawet 12 dni kalendarzowych.

Wezwanie do wojska

Sztab Generalny Wojska Polskiego zapowiada, że niektórzy Polacy otrzymają przydziały z napisem „natychmiast” i będą musieli stawić we wskazanej jednostce wojskowej w maksymalnie 4 godziny. Jak informuje Natemat.pl, Ministerstwo Obrony Narodowej nie zlituje się nad nikim i nawet jeśli ktoś odbył już służbę wojskową, to może być wezwany do koszar.

Już teraz MON ściąga Polaków na poligony. Jak podaje wrocławska „Wyborcza”, niedawno półtora tysiąca rezerwistów wezwano nocą na ćwiczenia. Oficerowie tłumaczą, że w ten sposób sprawdza się gotowość do działań, a obywatele muszą zrozumieć konieczność obrony ojczyzny.

Wezwania dostarczały też prywatne firmy kurierskie, a stawiennictwo było obowiązkowe nawet dla osób chorych, które musiały dostarczyć L4 osobiście.

Screenshot_4.jpg

Przyszli do mnie o 3.15 w nocy. Żona wystraszona, dziecko w płacz. Bałem się otwierać, bo nawet nie byli w mundurach – powiedział 37-letni Michał. (Wyborcza.pl)

Wezwanie dostałem zaledwie wczoraj. Wszystko musiałem rzucić i się tu stawić. Godzinę jechałem, a przed jednostką nie ma nawet gdzie zaparkować. Jak oni to zorganizowali? Gdyby to nie były ćwiczenia, od razu byśmy przegrali wojnę, bo wojsko by w korku utknęło – opowiedział Mariusz. (Wyborcza.pl)

Dla ludzi, którzy prowadzą swoją działalność gospodarczą, taka akcja z wojskiem to zabójstwo. Przedwczoraj dostałem wezwanie i musiałam pozmieniać wszystkie plany – żali się Wiktor. (Wyborcza.pl)
planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: