DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ruszyła wielka deportacja Turcja wpuści tysiące terrorystów do Europy. Będą zamachy?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

Bojownicy ISIS i terroryści legalnie dostają się do Europy. Turcja przyznała się, że przeprowadzona została masowa deportacja i członkowie Państwa Islamskiego są już na Starym Kontynencie.

Tureckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych potwierdziło szokujące informacje – 21 bojowników ISIS w ciągu ostatnich 3 tygodni zostało odesłanych do Europy. Do tej grupy należą obywatele Niemiec, Belgii, Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Irlandii. To jednak nie koniec.

Prezydent Turcji Recep Erdoğan zapowiedział, że jego ojczyzna nie jest hotelem dla terrorystów i wielka deportacja będzie kontynuowana. Podkreślił jednocześnie, że Turcja aktywnie angażuje się w walkę z terroryzmem. Podczas konferencji w Donaldem Trumpem ostrzegł, że w Turcji aresztowanych są tysiące osób o powiązaniach terrorystycznych i nie zostanie przerwany proces odsyłania ich do Europy.

Ankara się nie ugnie. Kolejnych 11 bojowników ISIS trafi w ciągu następnych kilku dni do Francji. Okazuje się, że ten kraj zmuszony jest przyjąć terrorystów. Następni pojadą do Belgii. Czy należy szykować się więc na zamachy terrorystyczne w Europie?

Deportowani terroryści swobodnie podróżują po kontynencie. Jak podaje news.sky.com, w Irlandii zatrzymana została „żona ISIS” Lisa Smith, którą właśnie wydaliła Turcja. 38-letnia radykalna wyznawczyni islamu wyjechała do Syrii w 2015 roku i jest podejrzana o terroryzm.
planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: