NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja i Ukraina przedłużyły umowę na tranzyt ropy naftowej do 2030 roku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Państwowa firma „Ukrtransnafta”, operator ukraińskiego systemu transportu ropy naftowej, oraz rosyjska firma „”, zajmująca się transportem ropy naftowej, zgodziły się przedłużyć tranzyt ropy naftowej przez Ukrainę do 1 stycznia 2030 r., Poinformowały służby prasowe „Ukrtransnafta”.

„3 grudnia 2019 r. „Ukrtransnafta” i „Transnieft” zawarły dodatkowe porozumienie dotyczące umowy o świadczeniu usług transportu ropy naftowej przez terytorium Ukrainy, która przedłuża jej ważność na dziesięć lat – od 1 stycznia 2020 r. do 1 stycznia 2030 r.” – czytamy w komunikacie.

Porozumienie, oprócz przedłużenia samej umowy, aktualizuje niektóre jej postanowienia, biorąc pod uwagę obecny stan rynku usług transportu ropy naftowej w regionie. Podstawowe zasady współpracy między przedsiębiorstwami pozostały niezmienione m.in. procedura płatności za usługi i mechanizm współpracy służb technicznych obu firm.

Warto zwrócić uwagę, że dzisiejsze porozumienie gwarantuje bezpieczne i stabilne działanie ukraińskiego systemu transportu ropy naftowej w perspektywie długoterminowej, oraz stwarza podstawy do tranzytu przez Ukrainę do Europy Zachodniej zakontraktowanej ilości ropy naftowej i zapewnia długoterminowo stabilne źródło dochodów dla „Ukrtransnafty”.

Dokument podpisali dyrektor generalny „Ukrtransnafty” Mykoła Hawrylenko i wiceprezydent „Transnieftu” Siergiej Andronow podczas odbywającej się w Zagrzebiu międzynarodowej konferencji „Energia w XXI wieku”.

Przypomnijmy, „Ukrtransnafta” jest operatorem ukraińskiego systemu transportu ropy naftowej, który obejmuje 18 rurociągów naftowych o łącznej długości 4569 km, 51 pompowni ropy naftowej, 11 stacji składujących ropę naftową o łącznej pojemności 1,010 mln m sześć.

Opr. TB, https://www.facebook.com/ukrtransnafta/, UNIAN

fot. https://www.facebook.com/ukrtransnafta/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: