DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przeszukanie w mieszkaniu Dariusza Mateckiego. Zabezpieczono komputery i telefony

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował, że w mieszkaniu szczecińskiego radnego Dariusza Mateckiego doszło do przeszukania. Chodzi o mowę nienawiści, która miała pojawiać się na stronach, którymi zarządzał.

Przeszukanie miało miejsce w październiku, ale informacja na ten temat pojawiła się dopiero teraz. Jak ustalił Onet, śledczy zabezpieczyli m.in. komputer i telefon radnego oraz inne nośniki. „Podobno znaleźli mocne rzeczy” – mówi Onetowi anonimowe źródło zbliżone do sprawy.

Postępowanie w sprawie zarządzanych lub współzarządzanych przez radnego fanpage’y prowadzi Prokuratura Rejonowa Praga-Północ. Chodzi m.in. o „Stop Islamizacji Europy”. Śledczy dopatrzyli się tam w sumie sześciu wpisów łamiących prawo.

Prowadzenie postępowania w sprawie dotyczącej rasizmu potwierdza w rozmowie z Onetem rzecznik prokuratury Marcin Saduś, ale nie ujawnia żadnych szczegółów.

Dariusz Matecki jest radnym ze Szczecina. Prowadzi blog prawicowyinternet.pl. W ostatnich wyborach parlamentarnych bez powodzenia startował z list PiS do Sejmu. Współpracował z ministrem sprawiedliwości i mocno angażował się w kampanię wyborczą Patryka Jakiego. Zarówno Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki wspierali go w jesiennej kampanii.

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: