NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prezydent Ukrainy zdeterminowany, by zakończyć przelew krwi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski udzielił wywiadu gazetom z USA i Europy. Wśród nich był też polski dziennikarz.

Przed zbliżającym się spotkaniem w tzw. formacie normandzkim w Paryżu, gdzie będzie omawiana sytuacja na Ukrainie, ukraiński prezydent określił swoje priorytety i stosunek do najważniejszych kwestii, które będą tam poruszane. Najważniejsza z nich jest konflikt zbrojny na Donbasie. W tej kwestii Zełenski określił się jasno: nie zamierza wszczynać otwartej wojny o ten region. Argumentuje słusznie, że zginęłyby przy okazji tego konfliktu setki tysięcy ludzi, sugeruje nawet konflikt zbrojny mógłby rozlać się na cały kontynent europejski. A, jak deklaruje Zełenski, najważniejszy jest człowiek, w domyśle ludzkie życie.

Ukraiński przywódca nie ma specjalnie złudzeń: Ukraina jest elementem rozgrywki w polityce międzynarodowej. Stwierdził, że ma pewne poczucie rozczarowania w stosunku do Zachodu. Na pytanie dziennikarzy, komu ufa w międzynarodowej przestrzeni, odpowiada jasno: nikomu.

Zełenski odmawia rozważenia sytuacji, by wschodnie zbuntowane regiony mogły odejść do Rosji. Mieszkańców, którzy deklarują się za takim rozwiązaniem zachęca, by albo sami wyjechali do Rosji i tam zostali, korzystając z wydanych przez Rosję im paszportów, albo nazywa ich błądzącymi i chciałby przekonać do zmiany pozycji. Rozwiązanie sytuacji na Donbasie prowadzić ma przez wybory, zgodnie z porozumieniami mińskimi. Ukraiński przywódca proponuje jednak, by zamienić kolejność punktów w podpisanym porozumieniu, w których najpierw jest przeprowadzenie wyborów pod międzynarodową kontrolą, a potem oddanie odcinka granicy ukraińsko-rosyjskiej pod pełne władania Ukrainy, zaś Zełenski proponuje by kolejność tę zamienić.

Kiedy dochodzi do kwestii Krymu, prezydent Ukrainy konstatuje tylko, że sprawa półwyspu niemal całkowicie zniknęła z międzynarodowej dyskusji na temat Ukrainy.

Wywiad ukraińskiego przywódcy wskazuje, jak bardzo zdeterminowany jest Wołodymyr Zełenski, by zakończyć przelew ukraińskiej krwi na wschodzie swojego kraju. Można zeń także wyczytać, że pod kierunkiem nowej ekipy rządzącej Ukraina, wobec pewnej zmiany akcentów politycznych w Europie, ma szanse przestać być zapalnikiem wybuchu nowej wojny europejskiej lub nawet światowej. Nie są one zbyt duże, ale warto dołożyć starań, by je wykorzystać.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: