DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pompeo ostrzega: Chińczycy szpiegują Polskę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Chiński Nowy Rok w Hongkongu

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo zwrócił uwagę swoich europejskich kolegów na potrzebę większej ostrożności w zakresie współpracy z chińskimi firmami Huawei i ZTE w sferze budowy sieci 5G.

W artykule w „Politico”, mówiąc o firmie Huawei, Pompeo przypomniał, że firma „utrzymuje związki z Chińską Armią Ludowo-Wyzwoleńczą i bierze udział w szpiegostwie przeciwko Czechom, Polsce i Holandii, a także w kradzieży własności intelektualnej od zagranicznych konkurentów w Niemczech, Izraelu, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych”.

Wykorzystując możliwości sieci 5G, Komunistyczna Partia Chin poprzez dostęp Huawei i ZTE może kraść osobiste i prywatne informacje – zaznaczył Pompeo.

Sieć 5G
© DEPOSITPHOTOS / NIRUTDPS

„Bardzo ważne jest, aby europejskie kraje nie przekazywały kontroli nad ich kluczową infrastrukturą chińskim gigantom technologicznym, takim jak Huawei czy ZTE. Informacyjne tętnice XXI wieku powinny budować wiarygodne firmy” – dodał sekretarz stanu USA.

Wierzę, że europejskie kraje podejmą dobre decyzje z korzyścią dla swoich obywateli. Stany Zjednoczone oczekują współpracy z Brukselą, aby zbudować silną, bezpieczną i kwitnącą cyfrową przyszłość dla wszystkich – podsumował.

Artykuł Pompeo został opublikowany w przeddzień spotkania ministrów komunikacji krajów UE, na którym będzie mowa o bezpieczeństwie sieci 5G, przypomina Politico.

sputniknews.com
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: