NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nowy podatek. Polakom zostanie tylko gorzka herbata?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3

PiS chce zadbać o zdrowie Polaków, a więc znów zabierze im pieniądze. Wkrótce wejdzie w życie rządowy plan walki z nowotworami, który już trafił do konsultacji międzyresortowych. „Strategia Onkologiczna” ma uratować naród przed rakiem, ale to także nowa danina – podatek cukrowy.
Już w grudniu ma zostać przyjęta „Strategia Onkologiczna”, a Ministerstwo Zdrowia chce w 10 lat obniżyć śmiertelność na choroby nowotworowe w Polsce. Jednym ze sposobów walki z rakiem ma być podatek cukrowy. Niektórzy już nazwali tę daninę „sin tax”, czyli podatek od grzechu.
Rząd podatkiem cukrowym obciąży niezdrowe produkty, które mają wpływ na zwiększenia ryzyka zachorowania na raka. Money.pl podaje, że sam podatek od cukru w napojach miałby przynieść PiS 2,2 mld złotych.

Jeszcze wyższa akcyza!

Na tym jednak koniec. Niedawno premier Mateusz Morawiecki tak bardzo martwił się o zdrowie Polaków, że podniósł akcyzę na alkohol i wyroby tytoniowe. Zespół powołany przez ministra zdrowia, który pracował nad Strategią Onkologiczną chce, by te ostatnie były jeszcze droższe, a akcyza w Polsce była na poziomie europejskim.

Przy opracowaniu strategii korzystaliśmy z polskiego “cancer planu” z 2014 roku, ale także z doświadczeń amerykańskich oraz Narodowego Instytutu Raka we Francji. W strategii położyliśmy nacisk nie tylko na poprawę wyników leczenia nowotworów, ale także na zmniejszenie zachorowalności, tj. na profilaktykę pierwotną i wtórną. Ważny będzie również dostęp do rehabilitacji onkologicznej dla chorych w trakcie leczenia i po leczeniu, aby po zakończeniu terapii mogli wrócić do normalnego życia i do pracy – powiedział przewodniczący zespołu ds. opracowania Narodowej Strategii Onkologicznej prof. Piotr Rutkowski w rozmowie z „Rynkiem Zdrowia”.

Jak ostrzega pulsmedycyny.pl, trzeba upewnić się jak będą spożytkowane pieniądze z podatku cukrowego. Zdaniem portalu nie powinny one trafić do budżetu ogólnego, a należałoby je wydać np. na edukację, profilaktykę, leczenie dietetyczne oraz rehabilitację pacjentów zmagających się z otyłością. Znając polskich polityków, można spodziewać się co stanie się z tymi pieniędzmi…
planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “Nowy podatek. Polakom zostanie tylko gorzka herbata?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: