NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Miny w Donbasie zbierają śmiertelne żniwo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Od początku rosyjskiej agresji  od min zginęło 300 cywilów, 27 z nich to dzieci.

Od początku działań wojennych w Donbasie łączna liczba ofiar min wśród ludności cywilnej wynosi ponad 1000 osób, z czego 300 zostało zabitych (130 dzieci zostało rannych, 27 z nich zginęło) – donosi portal armyinform.com.ua, powołując się na  kraju..

Jak zauważono, ogólnie, według wstępnych szacunków, obszar skażony minami i pozostałościami wybuchowymi obszarów wojennych wynosi około 7 tysięcy km2 na kontrolowanym obszarze i około 9 tysięcy km2 na okupowanych terytoriach obwodów donieckiego i ługańskiego. Infrastruktury są w stanie krytycznym, ponieważ dostęp do nich jest czasem niemożliwy z powodu zanieczyszczenia niewybuchami i improwizowanymi urządzeniami wybuchowymi.

Resort Obrony informuje, że podejmuje działania w celu maksymalnej redukcji tych wstrząsających statystyk. Na wyzwolonych terytoriach obwodów Donieckiego i Ługańskiego dla różnych kategorii ludności, a także w różnych instytucjach, regularnie przeprowadzane są akcje informacyjne o  zagrożeniach, jakie stwarzają .Biorą w nich udział jednostki Sił Zbrojnych Ukrainy, organizacje pozarządowych. Dla przykładu, w okresie od 2014 do 2015 r. akcjami informacyjnymi na Donbasie zostało objętych ponad 500 tysięcy beneficjentów.

W Internecie dostępna jest również interaktywna mapa zaminowanych terytoriów. Za jej tworzenie i aktualizację odpowiedzialne jest Ministerstwo Obrony.

Resort poinformował, że ONZ szacuje, że jeden rok wojny to 10 lat rozminowywania. Rozminowywanie zaminowanych terytoriów obwodów donieckiego i ługańskiego może potrwać kilka dziesięcioleci, nie biorąc pod uwagę czasowo okupowanych terytoriów. Biorąc pod uwagę stopień zanieczyszczenia minami, suma potrzebna do oczyszczenia terytorium Donbasu może wynosić od 1 do 100 hrywien na metr kwadratowy.

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: