NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Łukasz, kieł narwala i brytyjskie wartości

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Bez Polaków w Wielkiej Brytanii będzie nam lepiej – twierdzili zwolennicy Brexitu, wskazując, że miejsce po emigrantach z Europy Środkowej z powodzeniem zajmą Pakistańczycy, czy mieszkańcy byłych afrykańskich kolonii.

Tuż przed najważniejszymi wyborami tej dekady nastąpił nagły zwrot sympatii Brytyjczyków, za sprawą polskiego kucharza o imieniu Łukasz, który z kłem narwala w dłoni rzucił się w Londynie na uzbrojonego po zęby islamskiego terrorystę.

Łukasz, kieł narwala i brytyjskie wartościWkrótce po opublikowaniu informacji o obezwładnieniu terrorysty na London Bridge, w internecie zaroiło się od memów.

„Nasz kraj nigdy nie ugnie się, ani nie zostanie poniżony przez terrorystów. Brytyjskie wartości zwyciężyły!” – ogłosił z dumą premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson, gdy Londyn wciąż był w szoku po ataku nożownika na London Bridge w samym sercu stolicy. O ile z pierwszym zdaniem nie sposób się nie zgodzić, to drugie, jest typowym zaklinaniem rzeczywistości. Bo choć napastnika Usmana Khana, który zabił dwie i ranił trzy osoby, zastrzelił brytyjski policjant, to dopadli go, powalili na ziemię i rozbroili zwykli ludzie: przewodnik turystyczny – Steve, jego znajomy – Thomas i kucharz – Łukasz. To właśnie Polak wykazał się refleksem i największą pomysłowością. Z braku innej broni, zerwał ze ściany restauracji w której pracuje wykwintną ozdobę, kieł narwala – naturalną półtorametrową ostrą lancę i rzucił się na nożownika niczym ułan.

Prości ludzie, nie żadni komandosi, którzy stanęli naprzeciwko terrorysty – ryzykowali życiem. Napastnik miał dwa wielkie noże, którymi zabił już i ranił kilka osób, a na sobie nosił “kamizelkę samobójcy” obwieszoną materiałami wybuchowymi (na szczęście fałszywą – ale tego wtedy nikt nie mógł wiedzieć). Odwagę, którą wykazali się Steve, Thomas i Łukasz pochwaliła Królowa Elżbieta i burmistrz Londynu Sadiq Khan (zbieżność nazwisk z terrorystą przypadkowa).

Boris Johnson chciałby pokonanie terrorysty zapisać na swoje konto – tuż przed wyborami ma w tym oczywisty interes, ale jeśli zmysł improwizacji, ułańska fantazja i straceńcza odwaga są dziś w kanonie „brytyjskich wartości”, to chyba tylko dzięki temu, że na Wyspach mieszka ponad milion Polaków. Tak – tych samych Polaków, których rzekomo jest w UK „za dużo” i z powodu których partia Borisa Johnsona zafundowała krajowi brexitowe męki.

Brytyjczycy rzeczywiście swoje wartości traktują poważnie. W każdej szkole, w urzędzie, a nawet na kursach na prawo jazdy, uczeń, petent, czy kursant dowiedzą się, że fundamentem tego kraju są: otwartość, tolerancja, wolność, szacunek dla drugiego człowieka, uprzejmość, niedyskryminowanie kogokolwiek z powodu jego płci, orientacji seksualnej, rasy, czy religii. To piękne hasła i rzeczywiście w kraju, w którym wszyscy będą się stosowali do tej listy, będzie się żyło wspaniale i bezpiecznie. Ale wiele na to wskazuje, że Usman Khan wykorzystał „brytyjskie wartości” przeciwko państwu i jego obywatelom. Skazany na 16 lat za terroryzm, wyszedł nie odsiedziawszy nawet połowy wyroku. Dostał drugą szansę, a jednak złapał nóż i zaczął mordować.

Za kilka dni są w Wielkiej Brytanii wybory, które mogą całkowicie zmienić ten kraj. Mam nadzieję, że Brytyjczycy idąc do urn będą mieli w pamięci zdjęcie Łukasza atakującego islamskiego terrorystę z polską brawurą i kłem grenlandzkiego narwala w dłoniach. 12 grudnia będzie szansa – być może ostatnia, by zatrzymać Brexit i pozwolić by „tradycyjnych brytyjskich wartości” miał kto bronić ze słowiańską fantazją i odwagą.

Artykuł pochodzi z bloga: dzieckowdrodze.com/blog/

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: