DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kreml twierdzi, że Putin i Zełenski „tak, czy inaczej” porozmawiają ze sobą

The following two tabs change content below.

Spotkanie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem odbędzie się w Paryżu, ale jego format będzie znany bliżej daty szczytu „Normandzkiej Czwórki” (Ukraina, Niemcy, Francja, Rosja) – powiedział w niedzielę sekretarz prasowy prezydenta Federacji Rosyjskiej Dmitrij Pieskow, informuje TASS.

„Tak czy inaczej Putin i Zełenski porozmawiają. W przypadku Putina i Zełenskiego jest to o wiele ważniejsze niż anturaż spotkania. Jaki będzie anturaż, jaki będzie format?

Kreml twierdzi, że Putin i Zełenski „tak, czy inaczej” porozmawiają ze sobą

banner-wizytowka-1580899038

Pieskow zauważył również, że spotkanie może pomóc w znalezieniu „rozwiązań” kluczowych problemów. „Możemy założyć, że będzie to spotkanie, nie po to, by zapomnieć o martwym punkcie, ale aby naprawdę spróbować znaleźć jakieś rozwiązania” – powiedział.

Pieskow powiedział wcześniej, że podczas spotkania w Paryżu Zełenski i Putin będą mogli omówić problematyczne aspekty rozmów gazowych obu krajów.

Szczyt „Normandzkiej Czwórki” odbędzie się 9 grudnia w Paryżu. Udział w nim wezmą Wołodymyr Zełenski, Władimir Putin, kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji Emmanuel Macron.

Zełenski powiedział w Wilnie 27 listopada, że ​​jest gotowy na dwustronne rozmowy z Putinem w ramach „spotkania Normanów”.

zrodlo:ukrinform.pl

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: