DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Google i Facebook pod czujnym okiem Komisji Europejskiej. Chodzi o dane użytkowników

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay
Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay

Komisja Europejska zapowiedziała w poniedziałek, że sprawdzi, jak internetowi giganci zza Oceanu wykorzystują dane użytkowników w związku z reklamami i marketingiem. Google i Facebook po raz kolejny trafiły pod lupę KE.

To nie pierwszy raz, kiedy Unia Europejska bacznie przygląda się tym koncernom. W marcu ówczesna unijna komisarz ds. Konkurencji, Margrethe Vestager, ogłosiła decyzję o nałożeniu na Google 1,49 mld euro kary za ograniczanie reklam konkurentów. Wcześniej, od 2017 roku, na internetowego giganta nałożono dwie inne grzywny. W sumie łączna kwota unijnych kar dla Google wyniosła 8,23 mld euro.

Teraz Vestager ma jeszcze szersze kompetencje, ponieważ jest jednym z zastępców Ursuli von der Leyen. Komisja Europejska chce sprawdzić, czy i w jaki sposób Facebook i Google wykorzystują dane użytkowników w swoich reklamach. Nie jest wykluczone, że zostaną nałożone kolejne kary.

Google zapewnia, że informacje o użytkownikach służą jedynie do ulepszania produktów i podnoszenia jakości obsługi usługobiorców. Koncern zapowiada, że będzie w pełni współpracował z brukselskimi urzędnikami. Facebook odmówił natomiast stacji CNN komentarza w tej sprawie.

Źródła: CNN/money.pl/nczas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: