NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Francja rozszerza definicję antysemityzmu o antysyjonizm. 127 naukowców pochodzenia żydowskiego pisze w tej sprawie list

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Żydzi - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Twitter
Żydzi – zdjęcie ilustracyjne. / foto: Twitter

127 naukowców żydowskiego pochodzenia wezwało do odrzucenie rezolucji prezydenckiej partii LREM, która chce rozszerzyć definicję antysemityzmu o antysyjonizm. Rezolucja ma być głosowana w parlamencie dzisiaj, czyli 3 grudnia.

Rezolucja dotyczy „walki z nowymi formami antysemityzmu”, do których postanowiono włączyć także krytykę syjonizmu.

Dokument przygotowała deputowany LREM z Paryża Sylvain Maillard. Chodzi o przyjęcie definicji antysemityzmu Międzynarodowego Sojuszu na rzecz Pamięci o Holokauście (IHRA), zatwierdzonej już przez kilka krajów i popartej w lutym tego roku przez prezydenta Emmanuela Macrona.

Macron złożył taką obietnicę na spotkaniu z Radą Reprezentatywną Instytucji Żydowskich we Francji (Crif). Stwierdził tam, że chce rozszerzyć definicję antysemityzmu na antysyjonizm. Skąd więc krytyka i to ze strony części środowiska żydowskiej diaspory?

W „Le Monde” grupa żydowskich intelektualistów z Francji uznała, że ​​rezolucja, która „utożsamia antysyjonizm z antysemityzmem” jest błędna. Wielu samych Żydów uważa się też za antysyjonistów.

Wreszcie uznanie antysyjonizmu za formę antysemityzmu obraca się automatycznie przeciw około 20% populacji Izraela, którą stanowią obywatele palestyńscy, muzułmanie lub chrześcijanie. Dla Palestyńczyków syjonizm reprezentuje wywłaszczenie, przesiedlenie, okupację i nierówności strukturalne.

127 żydowskich intelektualistów uważa także, iż sama definicja antysemityzmu przez IHRA jest „wysoce problematyczna, niejasna i nieprecyzyjna”. Jest za to „wykorzystywana do piętnowania i uciszania krytyków państwa Izrael, w tym organizacji praw człowieka”.

Międzyresortowy Delegat do walki z rasizmem, antysemityzmem i nienawiścią wobec LGBT (Dilcrah), Frédéric Potier udzielił tu odpowiedzi, twierdząc, że ta „definicja [IHRA] nie zabrania krytyki polityki państwa Izrael”. Jego zdaniem ma być tylko „dodatkowym instrumentem lepszego rozpoznawania nienawiści wobec Żydów ”.

Pod tekstem rezolucji podpisało się stu posłów z różnych partii, w tym tylko około 80 z rządzącej partii prezydenckiej LREM. Nie ma wątpliwości, że jej tekst jest odbiciem przenoszonych do Francji problemów Bliskiego Wschodu. Intelektualiści żydowscy obawiają się, że taka instrumentalizacja antysemityzmu, choć zapewne korzystna dla polityki państwa Izrael, na dłuższą metę doprowadzi tylko do wzrostu społecznego antysemityzmu we Francji, która jest ich domem.

Źródło: France Info

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: