DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

FOGIEL W RMF: CZEKAMY DO KOŃCA DNIA NA DYMISJĘ MARIANA BANASIA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

​Czekamy do końca dnia na dymisję prezesa Najwyższej Izby Kontroli Mariana Banasia. Od jutra będziemy myśleć o „planie B” – powiedział w poniedziałek w rozmowie z RMF FM wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel. Z kolei „Dziennik Gazeta Prawna” podał, że syn Banasia przestał być pełnomocnikiem zarządu i dyrektorem w Banku Pekao.

„Jakub Banaś (prywatnie syn prezesa NIK Mariana Banasia), pełnomocnik zarządu i dyrektor w Banku Pekao od dzisiaj już tam nie pracuje” – poinformował w poniedziałek na Twitterze dziennikarz „DGP” Bartek Godusławski.

„Rośnie presja na rezygnację Banasia seniora…” – skomentował.

Bartek Goduslawski@BGoduslawski

Jakub Banaś (prywatnie syn prezesa NIK Mariana Banasia), pełnomocnik zarządu i dyrektor w Banku Pekao od dzisiaj już tam nie pracuje – wynika z info @DGPrawna Rośnie presja na rezygnację Banasia seniora…

Wcześniej wicepremier Jacek Sasin zapewniał, że metodą na odwołanie Banasia nie jest kontrola majątku jego syna, który pojawia się w sprawie krakowskiej kamienicy a pracuje w „państwowym” banku.

Minister nadzorujący spółki Skarbu Państwa zapewniał, że pozycja syna prezesa NIK – pracującego w banku Pekao S.A. – nie będzie kartą przetargową, by Banaś podał się do dymisji. Zaznaczał jednak, że wszystko jest w rękach nie ministra, ale prezesa banku. A ten w piątek się zmienił.

– Syn pana prezesa Banasia jest doradcą zarządu. Doradców wybiera sobie zarząd. W piątek zmienił się prezes. I ten nowy prezes będzie sobie również dobierał współpracowników, to jest oczywiste – mówił Sasin w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Mariuszem Piekarskim.

W piątek Michał Krupiński zrezygnował z funkcji prezesa Banku Pekao S.A. Rada nadzorcza powołała dotychczasowego wiceprezesa Marka Lusztyna na nowego prezesa.

Na razie nie jest oczywiste, jak PiS zamierza doprowadzić do odwołania Mariana Banasia. Ze słów wicerzecznika partii wynika, że gotowego projektu zmian ustawy o NIK ciągle nie ma.

– Pani marszałek (Sejmu Elżbieta Witek) powiedziała, że czeka jeszcze. Liczy, że wpłynie w poniedziałek, no więc czekamy z panią marszałek – mówi Radosław Fogiel. Dodaje, że o ewentualnym „planie B” władze PiS będą rozmawiać jutro.

RMF/PAP
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: