DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Europoseł Partii Brexitu: „UE osobom czarnoskórym pozwala jedynie czyścić toalety”

The following two tabs change content below.

Unia Europejska jest ‚instytucjonalnie rasistowska’i działa jak ‚apartheid’, a ‚osobom czarnoskórym pozwala jedynie czyścić toalety’ – stwierdził w minionym tygodniu w PE europoseł Partii Brexitu, Matthew Patten.

Patten, który został wybrany na posła do PE w lipcu br., głosował przeciwko zatwierdzonej w minioną środę nowej Komisji Europejskiej, bo – jak tłumaczył – „nominacje komisarzy umocniły jego pogląd, że Unia Europejska jest instytucjonalnie rasistowska”.

Europoseł Partii Brexitu: "UE osobom czarnoskórym pozwala jedynie czyścić toalety"Zdaniem Pattena (po lewej), przewodnicząca Ursula von der Leyen mogła nalegać, aby komisarze byli ludźmi o różnym kolorze skóry. (Fot.Twitter/@math_patten/Getty Images)

banner-wizytowka-1580899038

„Dziesięć procent populacji Europy pochodzi z mniejszości rasowych lub etnicznych, ale nigdy nie było tu czarnoskórego komisarza. Na stanowiskach wyższego szczebla nie ma żadnej osoby o innym kolorze skóry niż biała. Żadna czarnoskóra osoba zatrudniona przez UE nigdy nie rozmawiała z tym parlamentem. To nie Europa zjednoczona w różnorodności. To apartheid” – grzmiał poseł Partii Brexitu.

Matthew Patten MEP

@math_patten

‚This is not a Europe united in diversity. It is apartheid… during the day the EU is for white people. At night we let the black people in to wash our floors and clean our toilets.’

Why I voted against the new EU Commission. @ENAREurope @BrexitMeps @guardian

Osadzony film

„W ciągu dnia UE jest dla białych ludzi. W nocy wpuszczamy osoby czarnoskóre, aby myły podłogi i czyściły toalety” – dodał.

Zdaniem Pattena, przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen mogła nalegać, aby komisarze byli ludźmi o różnym kolorze skóry; mogła też polecić KE zmianę praktyk zatrudnienia oraz rekrutację większej liczby osób czarnoskórych.

„Przewodnicząca chwaliła się wczoraj w swoim przemówieniu, że jej komisja zmienia twarz, ale tylko ja widzę, że to są same białe twarze. UE jest rasistowska z instytucjonalnego punktu widzenia i nie będę głosować na tych białych panów niewolników” – podsumował.

zrodlo:londynek.net
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: