NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Europoseł Partii Brexitu: „UE osobom czarnoskórym pozwala jedynie czyścić toalety”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Unia Europejska jest 'instytucjonalnie rasistowska’i działa jak 'apartheid', a 'osobom czarnoskórym pozwala jedynie czyścić toalety' – stwierdził w minionym tygodniu w PE europoseł Partii Brexitu, Matthew Patten.

Patten, który został wybrany na posła do PE w lipcu br., głosował przeciwko zatwierdzonej w minioną środę nowej Komisji Europejskiej, bo – jak tłumaczył – „nominacje komisarzy umocniły jego pogląd, że Unia Europejska jest instytucjonalnie rasistowska”.

Europoseł Partii Brexitu: "UE osobom czarnoskórym pozwala jedynie czyścić toalety"Zdaniem Pattena (po lewej), przewodnicząca Ursula von der Leyen mogła nalegać, aby komisarze byli ludźmi o różnym kolorze skóry. (Fot.Twitter/@math_patten/Getty Images)

„Dziesięć procent populacji Europy pochodzi z mniejszości rasowych lub etnicznych, ale nigdy nie było tu czarnoskórego komisarza. Na stanowiskach wyższego szczebla nie ma żadnej osoby o innym kolorze skóry niż biała. Żadna czarnoskóra osoba zatrudniona przez UE nigdy nie rozmawiała z tym parlamentem. To nie Europa zjednoczona w różnorodności. To apartheid” – grzmiał poseł Partii Brexitu.

Matthew Patten MEP

@math_patten

’This is not a Europe united in diversity. It is apartheid… during the day the EU is for white people. At night we let the black people in to wash our floors and clean our toilets.'

Why I voted against the new EU Commission. @ENAREurope @BrexitMeps @guardian

Osadzony film

„W ciągu dnia UE jest dla białych ludzi. W nocy wpuszczamy osoby czarnoskóre, aby myły podłogi i czyściły toalety” – dodał.

Zdaniem Pattena, przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen mogła nalegać, aby komisarze byli ludźmi o różnym kolorze skóry; mogła też polecić KE zmianę praktyk zatrudnienia oraz rekrutację większej liczby osób czarnoskórych.

„Przewodnicząca chwaliła się wczoraj w swoim przemówieniu, że jej komisja zmienia twarz, ale tylko ja widzę, że to są same białe twarze. UE jest rasistowska z instytucjonalnego punktu widzenia i nie będę głosować na tych białych panów niewolników” – podsumował.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: