NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Amazon znowu „przegina”. Obóz koncentracyjny „na choinkę” – foto

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Ozdoby na choince

W ofercie amerykańskiego sklepu internetowego pojawiły się nowe gadżety z motywem… obozu Auschwitz-Birkenau. Internauci są oburzeni.

Wśród nowych towarów z motywem obozu koncentracyjnego są m.in. podkładka pod myszkę, otwieracz do butelek, ale także ozdoby świąteczne do powieszenia np. na choinkę. Bo zapewne wiele osób marzy o tym, by na choince wisiało zdjęcie Bramy Śmierci, a adwentowy wieniec zdobiły tory prowadzące do obozu czy drut kolczasty.

Na nową ofertę zareagowało już Muzeum Auschwitz. Poprzez Twittera zaapelowano o wycofanie przedmiotów ze sprzedaży, ponieważ wyrażają zupełny brak szacunku do tragedii, która wydarzyła się w tym miejscu.

Sprzedaż »ozdób choinkowych« z wizerunkami Auschwitz nie wydaje się stosowna. Zdjęcie Auschwitz na otwieraczu do butelek jest raczej niepokojącym sygnałem braku szacunku – pisze Muzeum w Twitterze.

Post zebrał mnóstwo reakcji, internauci z całego świata są oburzeni i zastanawiają się: czy ktoś to w ogóle kupuje?

Auschwitz
© Sputnik . Valeriy Melnikov

Później poinformowano, że Amazon wycofał produkty z oferty. A stało się to dzięki twitterowemu bojkotowi. Ale po chwili na stronie znowu zauważono inne gadżety z motywem Auschwitz. Najwidoczniej amerykańska sieć nie może się z nimi rozstać, choć w rozmowie z BBC zapewniła, że produkty są już wycofane.

Minispódniczka z krematoryjnym kominem czy „Doktor Holokaust chce, żebyś miał brodę”

Brama centralna byłego obozu śmieci Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu
© Sputnik . Valery Melnikov

W maju tego roku skandal wywołał inny sklep internetowy, australijski Redbubble, który w swojej ofercie miał m.in. spódniczki mini z krematoryjnym kominem w Auschwitz, ozdobne poduszeczki na kanapę z rampą, na którą przyjeżdżały transporty więźniów, a także torby i inne przedmioty codziennego użytku z motywem obozu koncentracyjnego. „Naprawdę myślicie, że akceptowalne jest sprzedawanie takich gadżetów, jak minispódniczki, poduszki i torby na zakupy z obrazkami z obozu zagłady Auschwitz, gdzie zginęło ponad milion ludzi? To brak szacunku, to niedopuszczalne” – apelowało Muzeum Auschwitz. Po twitterowym wpisie muzeum sklep zdecydował się usunąć z oferty wymienione przedmioty. Choć na początku platforma usiłowała się usprawiedliwiać, że stanowi coś w rodzaju internetowego bazarku, gdzie projektanci, artyści i producenci wystawiają swoje autorskie prace – i biorą za nie odpowiedzialność. Jednak okazało się, że mimo wszystko jest w stanie wpłynąć na „niezależnych twórców”, by kontrowersyjne dzieła wycofali.

Nie był to jednak koniec awantury. Muzeum z samego rana w środę zwróciło uwagę na kolejny niedopuszczalny gadżet wystawiony na stronie sklepu. To koszulka z napisem „Doktor Holokaust chce, żebyś miał brodę” i obrazkiem przypominającym stereotypowy wizerunek ortodoksyjnego Żyda.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: