DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Znany dziennikarz Kamil D. ponownie w rękach policji. Postawiono mu nowe zarzuty

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Kamil D. Źródło: PAP

Kamil D. jest podejrzany o wyłudzenie kredytu w wysokości 2,9 mln – informuje portal TVP INFO. Dziennikarz miał podrobić weksel i oświadczenia swojej byłej żony.

Kamil D., wedle ustaleń portalu TVP INFO, usłyszał zarzuty podrobienia weksla i oświadczeń swojej byłej żony w celu wyłudzenia kredytów kwocie niemal 2,9 min zł.

W toku śledztwa ustalono, że między sierpniem 2008 r. a październikiem 2011 r., dziennikarz przedstawił bankowi kilka sfałszowanych dokumentów mających stanowić poświadczenie zabezpieczenia kredytu.

Dokumenty miała rzekomo podpisać Marianna D, czyli była żona oskarżonego. TVP ujawnia, że wśród dokumentów był papier wartościowy w postaci weksla wystawionego na kwotę 2 mln franków szwajcarskich.

Kamil D. miał również sfałszować oświadczenie o poddaniu się egzekucji do kwoty niemal 5 mln zł i oświadczenie o ustanowieniu hipoteki na spółdzielczym prawie do lokalu mieszkalnego w Katowicach.

Sfałszowane dokumenty dziennikarz przedstawił w banku i na ich podstawie dostał kredyt. Jego była żona dowiedziała się o całej sprawie dopiero, gdy bank wezwał ją do zapłacenia raty.

Źródło: TVP INFO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: