DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zbieg okoliczności? Antyterrorystyczne protesty w Rosji ogłaszano już przed zamachem w petersburskim metrze

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

W sobotę 8 kwietnia w Tule oraz w Nowomoskowsku (d. Stalinogorsk), podobnie jak w dziesiątkach innych miast FR, mają się odbyć wielotysięczne wiece antyterrorystyczne.

Jednym z organizatorów manifestacji w Tule i Nowomoskowsku jest deputowany lokalnej dumy obwodowej, uczestnik wojny w Afganistanie,  ataman kozacki Aleksiej Alchowik. – Wniosek o wyrażenie zgody na przeprowadzenie demonstracji złożyliśmy 27 marca – chwali się Alchowik lokalnym tulskim mediom.

Inicjatorzy antyterrorystycznych protestów deklarują, że po zamachu w metrze w Petersburgu, jaki miał miejsce 3 kwietnia, chcą zamanifestować solidarność z polityką Władimira Putina, który głosi konieczność wspólnej walki cywilizowanego świata z terroryzmem międzynarodowym i wewnętrznym.

Czy to tylko zbieg okoliczności – zastanawiają się komentatorzy przypominając, że administracja prezydencka poleciła gubernatorom i lokalnym działaczom partii Jedna Rosja przeprowadzenie w sobotę we wszystkich regionach Federacji wieców antyterrorystycznych, a jej lokalni aktywiści, którzy zostali zobowiązani do przyprowadzenia na manifestacje po kilka tys. osób w każdym regionie, wnioskowali o zgodę na organizowanie manifesracji już kilka dni przed zamachem w Petersburgu?

Co ciekawe, wiece mają być szczególnie intensywne wszędzie tam, gdzie 26 marca Rosjanie demonstrowali przeciwko korupcji.

zrodlo:Kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: