NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Twer: Rosyjska prokuratura nakazuje zdjęcie tablic upamiętniających zabitych polskich oficerów pochowanych w Miednoje

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W dzisiejszym gmachu Akademii Medycznej w Twerze (w czasach sowieckich miasto nazywało się Kalininin), w latach 1930-1950 mieściła się siedziba NKWD z więzieniem. W tym miejscu mordowano ofiary represji z czasów stalinowskich, a w 1940 roku rozstrzelano 6295 polskich oficerów z obozu jenieckiego w Ostaszkowie. Ciała zostały pochowane w masowych grobach w .

Na gmachu w latach 90. decyzją lokalnych władz, z inicjatywy stowarzyszenia Memoriał, umieszczono  najpierw tablicę upamiętniającą wszystkich zamordowanych w tym miejscu przez NKWD w latach 1930-50. Potem, z inicjatywy Rodziny Katyńskiej, dzięki zgodzie lokalnych władz, umieszczono tablicę upamiętniającą zabitych polskich oficerów. Autorem projektu pierwszej był główny archiekt Tweru Nikołaj Semionow, a drugiej – polski rzeźbiarz Marian Nowak.

W lipcu tego roku lokalny oddział partii „Komuniści Rosji” złożył wniosek do lokalnych o zdemontowanie tablic. Miejscowa prokuratura też wszczęła postępowanie sprawdzając legalność zainstalowania tablic. W upublicznionym liście przesłanym do rektora uczelni prokuratura stwierdziła, że nie ma dokumentów, na podstawie których wydano tamte decyzje. W dalszej części uzasadnienia prokuratury stwierdzono, że nie ma też rzekomo dokumentów potwierdzających, że w tym miejscu rozstrzeliwano „skazane osoby z obozu Ostaszków”. W odniesieniu do tablicy upamiętniającej wszystkie ofiary prokuratura domaga się jej  usunięcia, bo rzekomo w 1991 roku wydano zgodę na umieszczenie jej w innym miejscu.

Oprac. MaH, novayagazeta.ru, takiedela.ru

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: