DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sheffield: Polak zginął w pożarze domu. Wszczęto śledztwo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Policja z South Yorkshire (SYP) poinformowała o odkryciu ciała Polaka po pożarze domu przy Sackville Road w Sheffield. Według wstępnych ustaleń śledczych, 42-letni Robert Kostucha mógł zostać zamordowany.

O podejrzeniu popełnienia zbrodni w związku ze śmiercią Polaka w sobotę, 30 listopada, policja poinformowała na oficjalnej stronie internetowej.

Sheffield: Polak zginął w pożarze domu. Wszczęto śledztwo

Wstępne badanie patologiczne wskazało, że 42-latek mógł zostać zamordowany. Teza nie jest jeszcze potwierdzona i badania ciała Roberta Kostuchy będą kontynuowane.

W związku z podejrzeniem morderstwa, policja aresztowała już dwóch mężczyzn w wieku 35 i 38 lat, a także dwie 19-letnie kobiety. Zatrzymani pozostaną w areszcie do czasu zakończenia dochodzenia.

Funkcjonariusze SYP proszą jednocześnie o kontakt osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w sprawie śmierci Polaka. Można je przekazać pod numerem telefonu 101, powołując się na incydent o numerze 81 z 30 listopada.

Osoby, które mają jakąś wiedzę na temat zajścia, mogą również dokonać zgłoszenia anonimowo za pośrednictwem Crimestoppers pod numerem 0800 555111.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: