DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja i Białoruś utworzą wspólny parlament i rząd

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 i , w ramach państwa związkowego, utworzą wspólne parlament i rząd. Tak wynika z uzgodnień prezydenta Rosji Władimira Putina i prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki. Poinformował o tym białoruski portal informacyjny Reformation.

„Prezydenci zgodzili się, że cele są ambitne i nie powinny ulec zmianie. To przyjęcie jednolitego prawa podatkowego, stworzenie wspólnych rynków ropy naftowej, gazu i energii elektrycznej, utworzenie wspólnego parlamentu i rządu, które będą dysponowały określonymi uprawnieniami, kiedy niepodległe Rosja i Białoruś przekażą je wspólnym ciałom i organom ustawodawczo-zarządczym. Trwa właśnie rozwiązanie tych kwestii” – poinformował ambasador Białorusi w Rosji Uładzimir .

Według niego, trwają prace nad mapami drogowymi dotyczącymi integracji w państwo związkowe. 20 z 31 „map” zostało już uzgodnionych, cała reszta musi być gotowa w ciągu tygodnia. Państwo związkowe jest ponadnarodowym związkiem Rosji i Białorusi z organizacją jednolitej przestrzeni politycznej, gospodarczej, wojskowej, celnej, walutowej, prawnej, humanitarnej i kulturalnej.

Kilka dni temu  powiedział, że jego kraj ponosi ogromne straty z powodu nierównych stosunków handlowych z Rosją. Według niego, żaden dokument dotyczący integracji Białorusi z Federacją Rosyjską nie zostanie zatwierdzony bez rozwiązania kwestii zasadniczych dla Mińska.

Opr. TB, https://reform.by/

fot. http://kremlin.ru/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: