DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Polskim ministrem sportu będzie kobieta

W tym tygodniu zostanie powołany nowy minister sportu; będzie to kobieta i utytułowany sportowiec – zapowiedział dzisiaj w Polskim Radiu szef KPRM Michał Dworczyk.

Dworczyk był pytany radiowej Jedynce, jak długo premier Mateusz Morawiecki pozostanie jednocześnie ministrem sportu. „Myślę, że ten czas dobiega końca” – odpowiedział.

Polskim ministrem sportu będzie kobietaSiedziba Ministerstwa Sportu i Rekreacji na Senatorskiej 14 w Warszawie – wkrótce zasiądzie tam pani minister… (Fot. Google Maps)

„Pan premier Morawiecki interesuje się sportem, jest zaangażowany w sport, ale w tym tygodniu zostanie powołana nowa minister sportu, która przejmie obowiązki” – poinformował szef KPRM. Jak dodał, będzie to kobieta i utytułowany sportowiec.

Ministerstwo Sportu to jedyny resort, który w momencie powoływania nowego rządu Mateusza Morawieckiego, w dniu 15 listopada, nie został obsadzony nową osobą – dotychczasowy minister Witold Bańka został szefem Światowej Agencji Antydopingowej.

Formalnie na urząd ministra sportu powołany został premier Mateusz Morawiecki, ale przedstawiciele rządu podkreślali, że to tymczasowa sytuacja.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: