M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE …………………………………………………………. ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE PRZEDRUKI

baner DAROWIZNA

Polskim ministrem sportu będzie kobieta

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W tym tygodniu zostanie powołany nowy minister sportu; będzie to kobieta i utytułowany sportowiec – zapowiedział dzisiaj w Polskim Radiu szef KPRM Michał Dworczyk.

Dworczyk był pytany radiowej Jedynce, jak długo premier Mateusz Morawiecki pozostanie jednocześnie ministrem sportu. „Myślę, że ten czas dobiega końca” – odpowiedział.

Polskim ministrem sportu będzie kobietaSiedziba Ministerstwa Sportu i Rekreacji na Senatorskiej 14 w Warszawie – wkrótce zasiądzie tam pani minister… (Fot. Google Maps)

„Pan premier Morawiecki interesuje się sportem, jest zaangażowany w sport, ale w tym tygodniu zostanie powołana nowa minister sportu, która przejmie obowiązki” – poinformował szef KPRM. Jak dodał, będzie to kobieta i utytułowany sportowiec.

Ministerstwo Sportu to jedyny resort, który w momencie powoływania nowego rządu Mateusza Morawieckiego, w dniu 15 listopada, nie został obsadzony nową osobą – dotychczasowy minister Witold Bańka został szefem Światowej Agencji Antydopingowej.

Formalnie na urząd ministra sportu powołany został premier Mateusz Morawiecki, ale przedstawiciele rządu podkreślali, że to tymczasowa sytuacja.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: