DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polskim ministrem sportu będzie kobieta

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W tym tygodniu zostanie powołany nowy minister sportu; będzie to kobieta i utytułowany sportowiec – zapowiedział dzisiaj w Polskim Radiu szef KPRM Michał Dworczyk.

Dworczyk był pytany radiowej Jedynce, jak długo premier Mateusz Morawiecki pozostanie jednocześnie ministrem sportu. „Myślę, że ten czas dobiega końca” – odpowiedział.

Polskim ministrem sportu będzie kobietaSiedziba Ministerstwa Sportu i Rekreacji na Senatorskiej 14 w Warszawie – wkrótce zasiądzie tam pani minister… (Fot. Google Maps)

„Pan premier Morawiecki interesuje się sportem, jest zaangażowany w sport, ale w tym tygodniu zostanie powołana nowa minister sportu, która przejmie obowiązki” – poinformował szef KPRM. Jak dodał, będzie to kobieta i utytułowany sportowiec.

Ministerstwo Sportu to jedyny resort, który w momencie powoływania nowego rządu Mateusza Morawieckiego, w dniu 15 listopada, nie został obsadzony nową osobą – dotychczasowy minister Witold Bańka został szefem Światowej Agencji Antydopingowej.

Formalnie na urząd ministra sportu powołany został premier Mateusz Morawiecki, ale przedstawiciele rządu podkreślali, że to tymczasowa sytuacja.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: