DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polska „naraziła się” USA? Chodzi o Izrael

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Osiedla żydowskie w Ma'ale Adummim na Zachodnim Brzegu Jordanu

Pięciu członków Rady Bezpieczeństwa ONZ opublikowało wspólne stanowisko w sprawie izraelskiego osadnictwa na Zachodnim Brzegu. Wśród nich jest Polska.

„Nasze stanowisko w sprawie polityki osadnictwa izraelskiego na okupowanych terytoriach palestyńskich, w tym we Wschodniej Jerozolimie, jest jasne i pozostaje niezmienione: wszelka działalność osadnicza jest nielegalna w świetle prawa międzynarodowego” – głosi wspólne oświadczenie Belgii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski, które przytacza WP.

Kraje wzywają Izrael do „zaprzestania wszelkiej działalności osadniczej” i deklarują, że wciąż zamierzają wspierać wznowienie procesu, który zmierza do „wynegocjowania rozwiązania dwupaństwowego”, który zadowoli obie strony konfliktu.

Przypomnijmy, 18 listopada poinformowano, że Stany Zjednoczone odstępują od oświadczeń poprzedniej administracji prezydenta Baracka Obamy, która uznawała działalność osiedleńczą Izraela na Zachodnim Brzegu i we Wschodniej Jerozolimie za naruszenie prawa międzynarodowego.

Po uważnym przeanalizowaniu racji dwóch stron toczącej się dyskusji prawnej (obecna) administracja zgodziła się ze stanowiskiem prezydenta (Ronalda) Reagana. Działalność osiedleńcza Izraela nie narusza prawa międzynarodowego – oświadczył sekretarz stanu USA Mike Pompeo.

Pompeo wyjaśnił, że stanowisko w sprawie żydowskich osiedli (kiedy USA nie popierały żadnej strony konfliktu) zostało naruszone przez administrację Obamy.

„W grudniu 2016 roku, pod sam koniec urzędowania administracja USA reprezentowana przez sekretarza stanu Johna Kerry’ego zmieniła podtrzymywane przez dziesięciolecia ostrożne podejście” – powiedział Pompeo.

Rzecznik sekretarza generalnego ONZ Stéphane Dujarric oświadczył, że ONZ wyraża ubolewanie w związku z oświadczeniem USA o uznaniu osiedli żydowskich na Zachodnim Brzegu rzeki Jordan.

„Nasza pozycja nie uległa zmianie” – powiedział Dujarric na briefingu i zauważył, że ONZ „ubolewa nad oświadczeniem, z jakim wystąpiły Stany Zjednoczone”.

Działalność osiedleńczą na Zachodnim Brzegu i we Wschodniej Jerozolimie, gdzie mieszka prawie 600 tysięcy Izraelczyków, przyjęto uważać za główny czynnik zaogniający stosunki między Izraelem i wspólnotą międzynarodową i jedną z głównych przeszkód na drodze pojednania z Palestyńczykami, którzy odbierają ją jako politykę utrwalenia państwa żydowskiego na terytoriach odebranych im pięćdziesiąt lat temu.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Polska „naraziła się” USA? Chodzi o Izrael

  1. ale jaja najbardziej prozydowskie kraje sa najbardziej antyizraelskie . no zrobili se pijar europejscy zydzi pijar patriotow europejskich/polskich . mysle za przyzwoleniem i z pomyslu izraela . ….no ciekawe warto sie przygladac rozwojowi sytuacji …..jest godny obserwacji tez mozliwy scenariusz rodzacej sie woiny zydowsko zydowskiej bo zdaje sie ze zydostwo europejkie ma juz dosc wyrywania mu biznesow przez zydostwo jusa …..nono ciekawie sie zapowiada .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: