NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Akcje azjatyckie rosną po poprawie działalności fabryki w Chinach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PEKIN (AP) – giełdy azjatyckie wzrosły w poniedziałek po tym, jak aktywność chińskich fabryk poprawiła się przed możliwą podwyżką ceł amerykańskich na import z Chin.

Postępy w testach porównawczych w Szanghaju, Tokio i Hongkongu.

Comiesięczne badania wykazały, że produkcja w Chinach wzrosła w listopadzie, co jest sprzeczne z oczekiwaniami spadku.

Pomogło to podnieść nastrój, gdy inwestorzy czekali na amerykańsko-chińską umowę handlową przed 15 grudnia terminem podwyżki taryf. Prawodawstwo USA w sprawie Hongkongu grozi zakłóceniem negocjacji.

Wzrost aktywności w Chinach „wywołał pewien optymizm”, powiedział Wisznu Varathan z Mizuho Bank w raporcie.

Jednak „ostrożność może być smakiem miesiąca”, dopóki inwestorzy nie zobaczą, co stanie się z amerykańskimi taryfami, powiedział Varathan.

Indeks kompozytowy w Szanghaju wzrósł o 0,3% do 2 881,54 punktów, a tokijski Nikkei 225 zyskał 1,1% do 23 544,66. Hang Seng z Hongkongu dodał 0,5% do 26 468,62.

Kospi w Seulu był o 0,4% wyższy na poziomie 2 095,52, a S & P-ASX 200 w Sydney wzrósł o 0,6% do 6 886,00. Tajwan i Nowa Zelandia spadły, podczas gdy rynki Azji Południowo-Wschodniej wzrosły.

Ankiety przeprowadzone przez oficjalną chińską grupę handlową i duży magazyn biznesowy pokazały nieoczekiwanie silną aktywność fabryki.

Magazyn Caixin powiedział, że wskaźnik jego menedżerów zakupów wzrósł do najwyższego poziomu od 2 lat 51,8 z 51,7 października w 100-punktowej skali, w której liczba powyżej 50 pokazuje wzrost aktywności.

Oddzielna ankieta przeprowadzona przez Chińską Federację ds. Logistyki i Zakupów wzrosła do 50,2 z 49,3.

Powrót na ekspansywne terytorium „wzmocnił argument za krótkoterminową stabilizacją wzrostu”, stwierdzili ekonomiści Citigroup w raporcie.

Inwestorzy zaczęli ostrożnie podchodzić do braku wyników rozmów amerykańsko-chińskich na temat umowy „Faza 1” ogłoszonej przez prezydenta Donalda Trumpa w październiku podczas negocjacji mających na celu zakończenie kosztownej wojny taryfowej.

Od 15 grudnia Waszyngton ma podnieść taryfy na chińskie produkty o wartości 160 miliardów dolarów, w tym smartfony i laptopy.

Trump wyraził zaniepokojenie negocjacjami, na które może wpłynąć ustawodawstwo, które podpisał w zeszłym tygodniu, mające na celu wzmocnienie statusu Hongkongu jako częściowo autonomicznego terytorium Chin w związku z napięciami wobec protestów antyrządowych.

Środek mógłby zmienić traktowanie Hongkongu jako odrębnego terytorium dla handlu, jeśli Departament Stanu uzna, że nie ma on już wystarczającej autonomii w stosunku do Chin kontynentalnych.

Inwestorzy obawiają się, że środek „przynajmniej komplikuje negocjacje, nawet jeśli ostateczna umowa nie zostanie naruszona”, powiedział Varathan Mizuho.

Gdzie indziej Korea Południowa poinformowała, że listopadowy eksport spadł w listopadzie po raz dwunasty miesiąc, spadając o 14,3% w porównaniu z rokiem poprzednim ze względu na słaby popyt globalny i wojnę celną między USA a Chinami.

ENERGIA: Benchmark amerykańska ropa wzrosła o 88 centów do 56,05 USD za baryłkę w handlu elektronicznym na nowojorskiej giełdzie Mercantile Exchange. Stracił 2,94 USD w poprzedniej sesji do 55,17 USD. Ropa Brent, używana do wyceny międzynarodowych olejów, wzrosła o 73 centy do 61,22 USD za baryłkę w Londynie. W poprzedniej sesji spadł o 2,78 USD, do 60,49 USD.

WALUTA: Dolar zyskał 109,65 jena japońskiego z 109,48 jena w piątek. Euro wzrosło do 1,1022 USD z 1,1019 USD.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: