NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Litewski politolog o liderze partii Polaków: „Nie jest Polakiem, tylko elementarnym sowieckim głupkiem”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

  Tomas Janeliūnas napisał na swojej stronie Facebookowej otwarty list do rządzących krajem. Krytykuje w nim nie tylko lidera partii „chłopów” i premiera, ale również Jarosława Narkiewicza i Waldemara Tomaszewskiego.

Fot. Joanna Bożerodska

„Nie macie już władzy. To znaczy, teoretycznie macie, ale jest to wyłącznie iluzja. Władza to nie są stanowiska. Jest to możliwość robienia rzeczy dla dobra kraju. Zapomnieliście o tym” – napisał do rządzących politolog.
Według niego, początki kadencji zapowiadały się dobrze w związku z reformami, jakie rozpoczęli „chłopi”. Jednak po jakimś czasie koalicja rządząca stała się „żywym martwym organizmem”.

Janeliūnas krytykuje m.in. usunięcie ze stanowiska ministra komunikacji Rokasa Masiulisa i przekazanie obowiązków Jarosławowi Narkiewiczowi.

„Masiulis był bardzo potrzebny. Niestety, kiedy zaczęła się rozpadać koalicja rządząca, jednym machnięciem ręki zamieniliście Masiulisa na KOGO??? Na tego postsowieckiego pajaca??? Tego, który zna jedynie , „szwonderuje” na cudzy koszt przy obiadach i kolacjach !? Takiego ministra jak  kraj nie miał prawie 20 lat, ale wciąż myślicie, że było to potrzebne???” – nie krył oburzenia Janeliūnas.

„Co się z wami stało, że dla utrzymania własnych stanowisk do koalicji rządzącej zaprosiliście Tomaszewskiego?? Czy kiedykolwiek obchodził go kraj? Nie jest nawet Polakiem, tylko elementarnym sowieckim głupkiem. Nigdy żaden szanujący się Polak nie będzie nosił wstążeczki św. Jerzego i nie będzie czcił sowietów, którzy wymordowali Polaków w Katyniu. Dla Tomaszewskiego jest to „jerunda”, jego rosyjski żargon już dawno zaćmił polski honor. I takiego działacza zaprosiliście do koalicji??” – dodaje w tekście politolog.

„Staliście się pasożytami kraju. Tak władza się nie zachowuje. Nie jesteście już władzą” – podsumował swoją opinię Janeliūnas.

oprac. ba za zw.lt

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “Litewski politolog o liderze partii Polaków: „Nie jest Polakiem, tylko elementarnym sowieckim głupkiem”

  1. Temu Litwinowi leży na sercu sprawa Polski i Polaków, bo temu sowieckiemu litwakowi bardziej na wprowadzeniu zamieszania wśród polaków.
    Sławomirze Nowak skoro wytykasz, że wtrącają się Litwini w nasze sprawy to na pewno zdajesz sobie sprawę, że tylko starają się chronić resztki polskości przed całkowitym upadkiem.
    Nasze anty polskie media nie podają prawdy co na kresach się dzieje, a ja bardziej wierzą Białorusinom i Litwinom i nawet Ukraińcom niż polakom w typie Piłsudskiego.

    1. do Ryszard ; a komu mam wytykac skoro artykul jest o litwinie . jesli bedzie o innych to innym wytkne to samo , bez wzgledu na to jakie maja obywatelstwo lub nazwisko co zawsze w kom . pisze . 1 litwin nam resztki polskosci ratuje ? mowie z gory mam szacunek do tego co kazda osoba mysli wiec do Ciebie tez . ale ja wiem a nie wierze ze w polakach jest polskosci tyle ile trzeba a nie jakies resztki . ze polacy sie roznia to normalne personalne/osobowe . ale polakow laczy polskosc . jesli mowisz kresy to chyba masz na mysli litwe , no litwa to nie polska ….a tak na marginesie to polska i litwa rzadzi to samo plemie …..pozdrawiam …

  2. a co ten litwin ma do polskich spraw ? chocby nie wiem jakie one byly . to jest podobne do zachowan zydowskich – wciskanie wachacza w nie swoje sprawy .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: