DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Litewski politolog o liderze partii Polaków: „Nie jest Polakiem, tylko elementarnym sowieckim głupkiem”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

  Tomas Janeliūnas napisał na swojej stronie Facebookowej otwarty list do rządzących krajem. Krytykuje w nim nie tylko lidera partii „chłopów” i premiera, ale również Jarosława Narkiewicza i Waldemara Tomaszewskiego.

Fot. Joanna Bożerodska

„Nie macie już władzy. To znaczy, teoretycznie macie, ale jest to wyłącznie iluzja. Władza to nie są stanowiska. Jest to możliwość robienia rzeczy dla dobra kraju. Zapomnieliście o tym” – napisał do rządzących politolog.
Według niego, początki kadencji zapowiadały się dobrze w związku z reformami, jakie rozpoczęli „chłopi”. Jednak po jakimś czasie koalicja rządząca stała się „żywym martwym organizmem”.

Janeliūnas krytykuje m.in. usunięcie ze stanowiska ministra komunikacji Rokasa Masiulisa i przekazanie obowiązków Jarosławowi Narkiewiczowi.

„Masiulis był bardzo potrzebny. Niestety, kiedy zaczęła się rozpadać koalicja rządząca, jednym machnięciem ręki zamieniliście Masiulisa na KOGO??? Na tego postsowieckiego pajaca??? Tego, który zna jedynie , „szwonderuje” na cudzy koszt przy obiadach i kolacjach !? Takiego ministra jak  kraj nie miał prawie 20 lat, ale wciąż myślicie, że było to potrzebne???” – nie krył oburzenia Janeliūnas.

„Co się z wami stało, że dla utrzymania własnych stanowisk do koalicji rządzącej zaprosiliście Tomaszewskiego?? Czy kiedykolwiek obchodził go kraj? Nie jest nawet Polakiem, tylko elementarnym sowieckim głupkiem. Nigdy żaden szanujący się Polak nie będzie nosił wstążeczki św. Jerzego i nie będzie czcił sowietów, którzy wymordowali Polaków w Katyniu. Dla Tomaszewskiego jest to „jerunda”, jego rosyjski żargon już dawno zaćmił polski honor. I takiego działacza zaprosiliście do koalicji??” – dodaje w tekście politolog.

„Staliście się pasożytami kraju. Tak władza się nie zachowuje. Nie jesteście już władzą” – podsumował swoją opinię Janeliūnas.

oprac. ba za zw.lt

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “Litewski politolog o liderze partii Polaków: „Nie jest Polakiem, tylko elementarnym sowieckim głupkiem”

  1. Temu Litwinowi leży na sercu sprawa Polski i Polaków, bo temu sowieckiemu litwakowi bardziej na wprowadzeniu zamieszania wśród polaków.
    Sławomirze Nowak skoro wytykasz, że wtrącają się Litwini w nasze sprawy to na pewno zdajesz sobie sprawę, że tylko starają się chronić resztki polskości przed całkowitym upadkiem.
    Nasze anty polskie media nie podają prawdy co na kresach się dzieje, a ja bardziej wierzą Białorusinom i Litwinom i nawet Ukraińcom niż polakom w typie Piłsudskiego.

    1. do Ryszard ; a komu mam wytykac skoro artykul jest o litwinie . jesli bedzie o innych to innym wytkne to samo , bez wzgledu na to jakie maja obywatelstwo lub nazwisko co zawsze w kom . pisze . 1 litwin nam resztki polskosci ratuje ? mowie z gory mam szacunek do tego co kazda osoba mysli wiec do Ciebie tez . ale ja wiem a nie wierze ze w polakach jest polskosci tyle ile trzeba a nie jakies resztki . ze polacy sie roznia to normalne personalne/osobowe . ale polakow laczy polskosc . jesli mowisz kresy to chyba masz na mysli litwe , no litwa to nie polska ….a tak na marginesie to polska i litwa rzadzi to samo plemie …..pozdrawiam …

  2. a co ten litwin ma do polskich spraw ? chocby nie wiem jakie one byly . to jest podobne do zachowan zydowskich – wciskanie wachacza w nie swoje sprawy .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: