NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KIM SĄ LUDZIE INTERESUJĄCY SIE „TEORIAMI SPISKOWYMI – JUŻ WIADOMO DZIĘKI ZBADANIU TEGO ZJAWISKA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

INTERNET

Reddit ujawnia, kto jest fanem teorii spiskowych. Naukowcy zachwyceni

Kto by pomyślał, że Reddit, czyli jeden z popularnych serwisów gdzie przez użytkowników gromadzone są najciekawsze informacje z Internetu, może stać się bardzo ciekawym źródłem wiedzy dla naukowców i do ich wnikliwych badań.

A jednak! Naukowcy z Australijskiego Uniwersytetu Narodowego postanowili wykorzystać to potężne źródło wiedzy na potrzeby swoich badań dotyczących teorii spiskowych i ludzi, którzy się nimi fascynują. Zebrali więc masę informacji z popularnego działu poświęconego teoriom spiskowym, czyli: R/conspiracy.

Bez problemu znaleźli tam wiadomości dotyczące niezidentyfikowanych obiektów latających, tajnych projektów rządu i armii oraz zamachu na World Trade Center. Naukowcy przeanalizowali też profile ludzi, którzy te informacje tam zamieszczają i komentują. Okazuje się, że są to całkiem normalni ludzie, którzy nie borykają się z żadnymi problemami psychicznymi.

Badacze podkreślają tutaj, że rzeczywistość Internetu również i w tym przypadku znajduje się daleko o realnego świata. W globalnej sieci pokutuje przekonanie, że fani teorii spiskowych to ludzie szaleni, wyalienowani, zabunkrowani w domu i cały czas obawiający się o swoje bezpieczeństwo. Ich zachowanie często zakrawa o psychozę. Tymczasem to jedna wielka bzdura.

Naukowcy wskazują, że fani teorii spiskowych często bacznie śledzą najnowsze wydarzenia ze świata oraz sprawy polityczne. To właśnie w tematach związanych z polityką pojawia się najwięcej teorii spiskowych. Co ciekawe, forma typu Reddit pomagają wielu ludziom w racjonalnym podejściu do takich tematów. Jest to zasługą możliwości wymiany informacji i poznania zdania w tej kwestii również wielu obcych ludzi.

Można nawet śmiało rzec, że Wykop czy Reddit pomagają walczyć z teoriami spiskowymi. Naukowcy sugerują, że badania pozwolą im lepiej zrozumieć interakcję pomiędzy Internautami, przepływ informacji w sieci, ich wpływ na sprawy społeczne i tworzenie fałszywej rzeczywistości.

Źródło: GeekWeek.pl/ANU/PLOS / Fot. Reddit/MaxPixel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “KIM SĄ LUDZIE INTERESUJĄCY SIE „TEORIAMI SPISKOWYMI – JUŻ WIADOMO DZIĘKI ZBADANIU TEGO ZJAWISKA

  1. jak nie bylo internetu ludzie kochali ksiazki science-fiction bo tylko w nich byla mozliwosc ukazywania prawdziwego wygladu swiata w ktorym nam przyszlo zyc . science-fiction omijal cenzure , bo to co sie na ziemi dzialo bylo umieszczane w blizej nie zidentyfikowanych innych swiatach …..dzis to internetowe teorie spiskowe .ja to i to lubie ….sorry pominalem kino ale nie oszczegoly tu chodzi .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: