NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Holandia obwinia Rosję o utrudnianie wydania podejrzanego o udział w zestrzeleniu samolotu MH17

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Holenderska prokuratura uważa, że ​​ celowo zezwoliła Władimirowi Cemachowi, dowódcy obrony przeciwlotniczej tzw. Donieckiej Republiki Ludowej, podejrzanemu o udział w katastrofie samolotu MH17 w Donbasie, na opuszczenie kraju, aby uniemożliwić jego ekstradycję do Holandii. Poinformowała o tym gazeta „Europejska Prawda”, powołując się na oświadczenie Prokuratury Krajowej Niderlandów w związku ze skierowanym przez nią do Rosji wnioskiem o ekstradycję Cemacha.

„Prokuratura Krajowa Niderlandów doszła do wniosku, że Rosja celowo zezwoliła Cemachowi na opuszczenie swojego terytorium, aby tym samym uniknąć spełnienia wniosku o jego ekstradycję do Holandii. Powinno to nastąpić na podstawie europejskiej umowy o ekstradycji” – czytamy w dokumencie.

Prokuratura przypomina, że ​​Władimir  występuje jako podejrzany w tej sprawie, jednak decyzja o tym, czy go oskarżyć, nie została jeszcze podjęta, bo potrzeba na to więcej dowodów. Prokuratura poinformowała o swoich wnioskach zarówno stronę rosyjską, jak i krewnych ofiar katastrofy. Holenderscy prokuratorzy uważają jednak, że sytuacja wokół Cemacha nie wpłynie na proces dotyczący katastrofy MH17, który powinien rozpocząć się 9 marca 2020 r.

Przypomnijmy, 7 września br. Władimir Cemach został przekazany przez Ukrainę Rosji w ramach wymiany więźniów. Okazało się jednak, że wyjechał w Rosji na terytorium „Donieckiej Republiki Ludowej”. Holenderska prokuratura wysłała wniosek do Rosji o tymczasowe aresztowanie Cemacha w celu jego ekstradycji do Holandii. 11 września br.  przekwalifikowała go z głównego świadka na podejrzanego w sprawie katastrofy MH17.

Opr. TB, https://www.eurointegration.com.ua/

fot. twitter.com/MaryanKushnir

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: