NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny zawieszą wizyty marynarki wojennej USA w Hongkongu w związku z nowym prawem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

HONG KONG (AP) – Chiny poinformowały w poniedziałek, że zawiesią wizyty amerykańskiej marynarki wojennej w Hongkongu i ukarają kilka amerykańskich organizacji pro-demokratycznych w odwecie za podpisanie prawa wspierającego prawa człowieka na terytorium półautonomicznym.

Chociaż charakter sankcji pozostawał niejasny, ruch ten zdawał się wspierać chińskie groźby, że USA poniosą koszty decyzji.

Kroki są „w odpowiedzi na nieuzasadnione zachowanie USA”, powiedziała rzeczniczka ministerstwa spraw zagranicznych Hua Chunying, dodając, że Ustawa o prawach człowieka i demokracji w Hongkongu „poważnie ingerowała” w wewnętrzne sprawy Chin.

„Chiny namawiają Stany Zjednoczone do skorygowania swoich błędów i powstrzymania wszelkich słów i czynów, które ingerują w Hongkong i wewnętrzne sprawy Chin”, powiedziała podczas codziennej odprawy w Pekinie.

Ustawa podpisana w zeszłą środę przez prezydenta Donalda Trumpa nakłada sankcje na urzędników z Chin i Hongkongu, którzy dopuszczają się łamania praw człowieka, i wymaga corocznego przeglądu korzystnego statusu handlowego, jaki Waszyngton przyznaje Hongkongowi.

Oprócz wstrzymywania wizyt oficjalnych amerykańskich statków i samolotów wojskowych Hua powiedziała, że Chiny sankcjonują organizacje, w tym National Endowment for Democracy, National Democratic Institute for International Affairs, Human Rights Watch, International Republican Institute, Freedom House i inne, które powiedziała „źle się spisał” podczas zamieszek w Hongkongu.

„Chiny apelują do Stanów Zjednoczonych o skorygowanie swoich błędów i powstrzymanie wszelkich słów i czynów, które ingerują w Hongkong i wewnętrzne sprawy Chin”, powiedział Hua, dodając, że Chiny mogą podjąć „dalsze niezbędne działania” w zależności od rozwoju sytuacji.

Hua oskarżył grupy o podżeganie protestujących do „radykalnych brutalnych zbrodni i podżegania do działań separatystycznych”.

„Te organizacje zasługują na sankcje i muszą zapłacić cenę”, powiedział Hua.

Chiny od dawna oskarżają zagraniczne grupy i rządy o podsycanie sześciomiesięcznych demonstracji w Hongkongu, wyodrębniając Stany Zjednoczone, byłego władcę kolonialnego, Wielką Brytanię oraz demokratyczny, samorządny Tajwan, który Chiny twierdzą, że ich terytorium jest załącznikiem wymusić, jeśli to konieczne.

Wśród grup, które zostaną objęte nieokreślonymi sankcjami, National Endowment for Democracy otrzymuje fundusze bezpośrednio z Kongresu, podczas gdy inne generalnie pokrywają swoje koszty bieżące z mieszanki dotacji prywatnych i publicznych.

Derek Mitchell, prezes Narodowego Instytutu Demokratycznego, powiedział w zeszłym tygodniu w Hongkongu, że oskarżenia, że zmowy z protestującymi były „ewidentnie fałszywe”.

Instytut nie bierze udziału w bieżących protestach, a „sugerowanie, że w inny sposób rozpowszechnia dezinformację i nie rozpoznaje ruchu, wynika z prawdziwych skarg” – powiedział.

Podczas gdy Chiny w przeszłości wstrzymywały wizyty amerykańskich statków wojskowych i samolotów, sankcjonowanie organizacji pozarządowych, zwłaszcza tych mających powiązania z rządem USA, przyniosłoby warunki dla społeczeństwa obywatelskiego w Hongkongu znacznie bliższe tym w Chinach kontynentalnych.

Pekin jest głęboko podejrzliwy w stosunku do wszystkich organizacji pozarządowych, szczególnie tych zaangażowanych w sprawy humanitarne, równość płci, środowisko lub prawa mniejszości.

Tymczasem w poniedziałek w Hongkongu kilkaset osób zajmujących się reklamą rozpoczęło pięciodniowy strajk w poniedziałek, aby wyrazić poparcie dla antyrządowych protestów na terytorium.

Powiedzieli, że nie chodzą do pracy, nie odpowiadają na e-maile służbowe ani nie biorą udziału w rozmowach konferencyjnych.

Niektórzy trzymali znaki z hasłami protestu, gdy słuchali mówców na wiecu wczesnym popołudniem, aby rozpocząć akcję w Chater Garden, publicznym placu w centralnej dzielnicy biznesowej.

Antony Yiu, przedsiębiorca reklamowy i jeden z organizatorów strajku, powiedział, że chce, aby dołączyły do niego inne sektory biznesu.

„Wydaje się, że rząd nadal ignoruje dźwięk większości ludzi, dlatego właśnie dla branży reklamowej chcemy zrobić pierwszy krok, aby zachęcić inne firmy do udziału w strajku, aby wywierać większą presję” – powiedział.

Od sześciu miesięcy w Hongkongu trwają prawie nieprzerwane protesty, domagające się demokratycznych wyborów i dochodzenia w sprawie użycia siły przez policję podczas demonstracji.

Ponad 10 000 osób maszerowało w niedzielę, próbując wywrzeć presję na rząd, aby odpowiedzieć na żądania po tym, jak kandydaci pro-demokracji odnieśli zwycięstwo w wyborach do rady okręgowej tydzień wcześniej.

Funkcjonariusze zamieszek wystrzeliwali gaz łzawiący i kulki pieprzu w starciach z niektórymi protestującymi.

Przywódca Hongkongu Carrie Lam powiedziała, że przyspieszy dialog, ale od wyborów nie zaoferowała żadnych ustępstw.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: