M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE …………………………………………………………. ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE PRZEDRUKI

baner DAROWIZNA

Bild: Do 25 grudnia USA nałożą sankcje na Nord Stream-2

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Pod sankcjami Stanów Zjednoczonych znajdzie się firma odpowiedzialna za układanie rur i kabli pod wodą.

 zamierzają nałożyć  na firmy uczestniczące w budowie gazociągu  2 przed 25 grudnia, poinformowała niemiecka gazeta Bild, powołując się na anonimowe źródła. Według gazety, w pierwszej kolejności pod sankcjami, które ograniczą dostęp do rynku amerykańskiego, znajdzie się szwajcarska firma Allseas, specjalizująca się w układaniu rur i kabli pod wodą, może spaść pierwsza. Na tej liście prawdopodobnie znajdą się również niemieckie firmy współpracujące z Gazpromem i finansowo zaangażowane w budowę gazociągu.

Gazeta pisze, że szef senackiej komisji spraw zagranicznych USA, Jim Rich, potwierdził tę informację reporterom podczas konferencji bezpieczeństwa w  (). – Sankcje wpisano do projektu amerykańskiej ustawy o budżecie resortu obrony na rok finansowy 2020 – powiedział Rich.

 

zrodlo:kresy24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: