DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

10 rannych podczas strzelania w pobliżu dzielnicy francuskiej Nowego Orleanu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NOWY ORLEAN (AP) – Dziesięć osób zostało zastrzelonych we wczesnej niedzieli w pobliżu dzielnicy francuskiej w Nowym Orleanie, popularnym miejscu wśród turystów. Kilka godzin później w innej części miasta kolejna strzelanina zabiła dwóch mężczyzn i zraniła dwóch innych.

Policja powiedziała, że oba strzelania są nadal przedmiotem dochodzenia, a władze nie od razu narysowały żadnego związku między nimi.

Jak powiedział nadinspektor Shaun Ferguson, dwie z 10 osób zastrzelonych na Canal Street w pobliżu Dzielnicy Francuskiej były w stanie krytycznym w lokalnych szpitalach. Do południa niedzieli nie ogłoszono żadnych aresztowań, a policja nie ujawniła natychmiast informacji o żadnej z ofiar.

„To, co wydarzyło się w naszym mieście z dnia na dzień, było tchórzliwym i bezsensownym działaniem, którego nie możemy i nie będziemy tolerować” – powiedział Ferguson w oświadczeniu.

Powiedział, że w ciągu ostatnich czterech lat w Nowym Orleanie znacznie zmniejszyła się liczba przestępstw z użyciem przemocy.

Ferguson powiedział The New Orleans Advocate / The Times-Picayune, że zainteresowana osoba została zatrzymana, ale nie było od razu jasne, czy ta osoba ma jakikolwiek związek z strzelaniną.

Pierwsze zdjęcia miały miejsce około 3:20 rano na ruchliwym bloku handlowym Canal Street, który ma tory tramwajowe i znajduje się w pobliżu wielu hoteli.

Ferguson powiedział, że policja szybko zareagowała na tę sytuację, gdy patrole zostały wzmocnione podczas weekendu Bayou Classic, corocznej rywalizacji w weekend Święto Dziękczynienia między Stanami Grambling a Uniwersytetem Południowym w Mercedes-Benz Superdome.

„Chociaż dochodzenie jest w początkowej fazie, jedno jest pewne – nie zatrzymamy się, dopóki nie zidentyfikujemy i nie aresztujemy osób odpowiedzialnych” – powiedział Ferguson w swoim oświadczeniu.

Latoya Cantrell, burmistrz Nowego Orleanu, również zobowiązała się postawić sprawców przed wymiarem sprawiedliwości.

„Wcześnie rano strzelaniny na Canal Street były brzydkim zakłóceniem pięknego weekendu wakacyjnego. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby owinąć ofiary i ich rodziny naszą miłością i wsparciem, a także postawić odpowiedzialnych przestępców przed wymiarem sprawiedliwości – powiedziała w niedzielę za pośrednictwem Twittera.

Kenneth Culbreth powiedział The New Orleans Advocate / The Times-Picayune, że poszedł do apteki CVS we wczesnych godzinach porannych, aby dokonać szybkiego zakupu. Chwilę później wyszedł na miejsce zbrodni.

„Wychodząc z CVS, słyszałem trzaski” – powiedział Culbreth. „Było ich tak wiele, że nie mogłem liczyć”.

Culbreth spędził resztę poranka, obserwując scenę, a organy ścigania i kilka pojazdów ratunkowych wjeżdżały i wyskakiwały w szybkim tempie.

Policja początkowo powiedziała, że 10 osób zostało rannych. Później powiedzieli, że 11 zostało rannych, ale policja wysłała następnie oświadczenie, że poprawna liczba to 10.

Strzelanina na Canal Street miała miejsce w pobliżu miejsca, w którym zastrzelono 10 osób, w tym jedną śmiertelnie, na Bourbon Street w dzielnicy francuskiej 27 listopada 2016 r. Jeden z mężczyzn został skazany za usiłowanie zabójstwa i utrudnianie sprawiedliwości, ale przysięgli nie mogli osiągnąć werdykt w sprawie zarzutu zabójstwa drugiego stopnia. Inny mężczyzna czeka na proces.

Strzelanie w niedzielne popołudnie, w którym zabito dwóch mężczyzn i zraniono dwóch innych, miało miejsce w dzielnicy mieszkalnej około 3 mil (5 kilometrów) na północ od Dzielnicy Francuskiej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: