NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

10 rannych podczas strzelania w pobliżu dzielnicy francuskiej Nowego Orleanu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

NOWY ORLEAN (AP) – Dziesięć osób zostało zastrzelonych we wczesnej niedzieli w pobliżu dzielnicy francuskiej w Nowym Orleanie, popularnym miejscu wśród turystów. Kilka godzin później w innej części miasta kolejna strzelanina zabiła dwóch mężczyzn i zraniła dwóch innych.

Policja powiedziała, że oba strzelania są nadal przedmiotem dochodzenia, a władze nie od razu narysowały żadnego związku między nimi.

Jak powiedział nadinspektor Shaun Ferguson, dwie z 10 osób zastrzelonych na Canal Street w pobliżu Dzielnicy Francuskiej były w stanie krytycznym w lokalnych szpitalach. Do południa niedzieli nie ogłoszono żadnych aresztowań, a policja nie ujawniła natychmiast informacji o żadnej z ofiar.

„To, co wydarzyło się w naszym mieście z dnia na dzień, było tchórzliwym i bezsensownym działaniem, którego nie możemy i nie będziemy tolerować” – powiedział Ferguson w oświadczeniu.

Powiedział, że w ciągu ostatnich czterech lat w Nowym Orleanie znacznie zmniejszyła się liczba przestępstw z użyciem przemocy.

Ferguson powiedział The New Orleans Advocate / The Times-Picayune, że zainteresowana osoba została zatrzymana, ale nie było od razu jasne, czy ta osoba ma jakikolwiek związek z strzelaniną.

Pierwsze zdjęcia miały miejsce około 3:20 rano na ruchliwym bloku handlowym Canal Street, który ma tory tramwajowe i znajduje się w pobliżu wielu hoteli.

Ferguson powiedział, że policja szybko zareagowała na tę sytuację, gdy patrole zostały wzmocnione podczas weekendu Bayou Classic, corocznej rywalizacji w weekend Święto Dziękczynienia między Stanami Grambling a Uniwersytetem Południowym w Mercedes-Benz Superdome.

„Chociaż dochodzenie jest w początkowej fazie, jedno jest pewne – nie zatrzymamy się, dopóki nie zidentyfikujemy i nie aresztujemy osób odpowiedzialnych” – powiedział Ferguson w swoim oświadczeniu.

Latoya Cantrell, burmistrz Nowego Orleanu, również zobowiązała się postawić sprawców przed wymiarem sprawiedliwości.

„Wcześnie rano strzelaniny na Canal Street były brzydkim zakłóceniem pięknego weekendu wakacyjnego. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby owinąć ofiary i ich rodziny naszą miłością i wsparciem, a także postawić odpowiedzialnych przestępców przed wymiarem sprawiedliwości – powiedziała w niedzielę za pośrednictwem Twittera.

Kenneth Culbreth powiedział The New Orleans Advocate / The Times-Picayune, że poszedł do apteki CVS we wczesnych godzinach porannych, aby dokonać szybkiego zakupu. Chwilę później wyszedł na miejsce zbrodni.

„Wychodząc z CVS, słyszałem trzaski” – powiedział Culbreth. „Było ich tak wiele, że nie mogłem liczyć”.

Culbreth spędził resztę poranka, obserwując scenę, a organy ścigania i kilka pojazdów ratunkowych wjeżdżały i wyskakiwały w szybkim tempie.

Policja początkowo powiedziała, że 10 osób zostało rannych. Później powiedzieli, że 11 zostało rannych, ale policja wysłała następnie oświadczenie, że poprawna liczba to 10.

Strzelanina na Canal Street miała miejsce w pobliżu miejsca, w którym zastrzelono 10 osób, w tym jedną śmiertelnie, na Bourbon Street w dzielnicy francuskiej 27 listopada 2016 r. Jeden z mężczyzn został skazany za usiłowanie zabójstwa i utrudnianie sprawiedliwości, ale przysięgli nie mogli osiągnąć werdykt w sprawie zarzutu zabójstwa drugiego stopnia. Inny mężczyzna czeka na proces.

Strzelanie w niedzielne popołudnie, w którym zabito dwóch mężczyzn i zraniono dwóch innych, miało miejsce w dzielnicy mieszkalnej około 3 mil (5 kilometrów) na północ od Dzielnicy Francuskiej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: