DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Żydowski ADL: Polska jest najbardziej antysemickim krajem na świecie – ANKIETA !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

polska-izrael

 Według ankiety opublikowanej przez Anti-Defamation League postawy antysemickie są najbardziej rozpowszechnione w Polsce, Afryce Południowej, na Ukrainie i na Węgrzech.

Krajem o poglądach najmniej wrogo nastawionych do Żydów była Szwecja.

Pytania były następujące:

1 – Czy Żydzi są bardziej lojalni wobec Izraela, niż [tego kraju / krajów, w którym żyją]? 

 Tak: świat – 41% Europa Wschodnia – 45%.

2 – Czy Żydzi mają za dużo władzy w świecie biznesu?

Tak: świat – 35% Europa Wschodnia – 53%.

3 – Czy Żydzi mają zbyt dużą władzę na międzynarodowych rynkach finansowych?

Tak: świat –  34% Europa Wschodnia – 48%.

4 – Czy Żydzi mówią za dużo o tym, co im się przydarzyło podczas Holokaustu?

Tak: świat – 30% Europa Wschodnia – 45%.

5 – Czy Żydów nie obchodzi, co stanie się z kimkolwiek innym oprócz nich samych?

Tak: świat – 33% Europa Wschodnia – 39%.

6 – Czy Żydzi mają zbyt dużą kontrolę nad sprawami globalnymi?

Tak: świat – 29% Europa Wschodnia – 39%.

7 – Czy Żydzi mają zbyt dużą kontrolę nad rządem Stanów Zjednoczonych?

Tak: świat – 25% Europa Wschodnia – 28%.

8 – Czy Żydzi uważają, że ​​są lepsi od innych ludzi?

Tak: świat – 34% Europa Wschodnia – 40%.

9 – Czy Żydzi mają zbyt dużą kontrolę nad światowymi mediami?

Tak: świat – 25% Europa Wschodnia – 30%.

10 – Czy Żydzi są odpowiedzialni za większość wojen na świecie?

Tak: świat – 23% Europa Wschodnia – 16%.

11 – Czy ludzie nienawidzą Żydów z powodu ich zachowania?

Tak: świat – 32% Europa Wschodnia – 33%.

źródło: https://global100.adl.org/map/eeurope

 

Procenty oznaczają sumę dla wszystkich osób biorących udział w ankiecie z wybranych państw i z Europy Wschodniej.

Ci, którzy odpowiedzieli „prawdopodobnie jest prawdą” na większość z 11 pytań, zostali uznani: antysemitami.

W Polsce 48% respondentów zostało okrzykniętych: antysemitami.

Badane kraje to: Argentyna, Brazylia, Kanada, Austria, Belgia, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry, Polska, Rosja, Ukraina i Republika Południowej Afryki.

Dlaczego tylko w tych krajach zrobiono badanie?

Te konkretne kraje zostały wybrane albo ze względu na znaczną populację żydowską, albo dlatego, że w poprzednich badaniach wykazały wysoki poziom antysemityzmu.

Oto wnioski, jakie wysunęli żydzi z ankiety ADL Global 100:

  • Postawy antysemickie są nadal rozpowszechnione w Europie. Mniej więcej jeden na czterech mieszkańców 14 krajów europejskich badanych przez ADL, zalicza się do najbardziej antysemickiej kategorii, popierając większość antysemickich stereotypów testowanych w indeksie.

  • Stereotypy na temat żydowskiej kontroli biznesu i rynków finansowych, należą do najbardziej zgubnych i trwałych przekonań antysemickich. Są one szczególnie rozpowszechnione w badanych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Zapytani, czy zgadzają się ze stwierdzeniem, że „Żydzi mają zbyt dużą władzę w świecie biznesu”, aż 72 procent Ukraińców zgodziło się, podobnie jak 71 procent Węgrów, 56 procent Polaków i 50 procent Rosjan.

  • Żydowska „nielojalność” jest rozpowszechnionym antysemickim stereotypem w badanych krajach Europy Zachodniej. W Austrii, Belgii, Danii, Niemczech, Włoszech, Holandii i Hiszpanii ponad 40 procent społeczeństwa uważa, że ​​Żydzi są bardziej lojalni wobec państwa Izrael, niż własnego kraju. Pogląd ten uzyskał również wysoką ocenę w Brazylii (70 procent), Południowej Afryce (60 procent) i stosunkowo wysoką w Kanadzie (25 procent) w porównaniu do ogólnego wyniku indeksu wynoszącego 8 procent.

  • „Żydzi wciąż mówią za dużo o tym, co im się przydarzyło podczas Holokaustu” – oświadczenie poparte przez dużą część populacji wielu krajów europejskich, w których przeprowadzono ankietę, nawet w Niemczech, gdzie 42% populacji zgodziło się z tą tezą. Ten sentyment występował również w Austrii (44 procent), Belgii (40 procent) we Włoszech (38 procent) i Hiszpanii (37 procent).

  • Dyskurs polityczny wpływa na antysemityzm. Pamięć o Holokauście i kwestie związane z restytucją, były w ostatnich latach istotnymi tematami politycznymi w Polsce. Zapytani, czy „Żydzi wciąż mówią zbyt wiele o tym, co spotkało ich podczas Holokaustu”, liczba Polaków, którzy zgodzili się, wzrosła z 61 procent w 2015 roku do 74 procent w 2019 roku. Dla porównania, w tym samym pytaniu Szwecja zarejestrowała 15 procent, Wielka Brytania 18 procent, a Holandia 31 procent. 

źródła: adl.org – haaretz.com

Okazuje się, że według najbardziej liczącej się organizacji żydowskiej na świecie: ADL, Polska jest najbardziej antysemickim krajem na świecie. Badania nie robiono we wszystkich państwach, ponieważ nie ma w nich problemów z żydami, według opinii ADL.  Robiono w tych, w który jest tzw. problem żydowski.

Proszę zwrócić uwagę na pytania z ankiety. Skąd żydom przyszło do głowy pytać o to: czy mają największy wpływ w geopolityce na świecie, czy mają największy wpływ w mediach, w ekonomii, czy są lubiani przez inne narody, skoro nie ma tego typu zagrożeń, skoro te insynuacje to teorie spiskowe?

To najbardziej wpływowa organizacja żydowska, zajmuje się teoriami spiskowymi?

Po co pytać o coś, co nie ma miejsca, co jest fikcją?

Już sama ankieta powinna otworzyć oczy wielu ludziom. Polacy mają coraz więcej prawdziwej wiedzy, dlatego na wszystkie pytania powinni odpowiedzieć twierdząco.

Ta ankieta to dowód na to, że żydzi przejęli kontrolę nad większością państw świata.

W książce: „Zabić bankiera. Zniszczenie prostytutki” opisałem dokładnie ich władzę.

Przypomnę tylko, że są dwa, główne bloki żydowskie na świecie: żydowskie rodziny finansowe (bankierzy, finansjera) i żydzi z państwa żydowskiego.

Bankierzy przejęli władzę nad USA w 1913 roku, a nad resztą świata w 1944 roku w Bretton Woods, kiedy narzucili całemu światu własny, prywatny system finansowo-kredytowy. Mało osób zdaje sobie z tego sprawę, że ich elektroniczną walutą jest: kredyt.

Proszę w żadnym wypadku nie utożsamiać żydów z biblijnym Izraelem. Za czasów biblijnego Izraela, jak i za życia Chrystusa i apostołów, nie istniało słowo: żyd.

Przywłaszczyli sobie nazwę: Izrael i udają wybrany naród przez Boga. Nawet 99% z nich może nie mieć żadnych korzeni z Abrahamem czy z biblijnym Izraelem. Żydzi to zlepek i Chazarów i pogan i ludów przechodzących na judaizm.

Judaizm to religia żydowska. Mozaizm to wiara, która istniała za czasów Mojżesza.

Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Żydowski ADL: Polska jest najbardziej antysemickim krajem na świecie – ANKIETA !

  1. talmudystyczna mentalnosc w calej krasie – w 18 krajach byly badania a zydzi krzycza ze polska to jest wrog publiczny/zydowski numer jeden . a ponoc sa najlepsi w rachunkach . wiec ich poprawiam polska jest najbardziej antyzydowska wsrod 18 ankietowanych krajow . polacy nie sa antysemitami wprost przeciwnie z semitami a szczegolnie z palestynczykami jestesmy callym sercem , bo zydzi jaki los zgotowali palestynczykom to teraz gotuja polakom …..adl niech se zmierzy poziom zydowskiego szowinizmu ….a poza tym ktos ci wlazi do domu i ci mierzy poziom twjego antynastawienia do wlaziora .no kurwa !!!! . ten rak swiata wciaz udawadnia ze jest rakiem z przezutami .to nie my wlezlismy w ich dom i zycie tylko oni w nasz dom i nasze zycie . jak sie ich nie pozbedziemy to bedzie coraz gozej . imperium zydowskie w natarciu .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: