DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zamach na wolność i zniewolenie Polski. Wkrótce nie będzie można płacić gotówką!?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Płatności gotówkowe tak, ale tylko do 8 tysięcy złotych. W praktyce oznacza to, że w Polsce trwa cichy zamach stanu na wolność gospodarczą i przepływu pieniądza.

Likwidacja płatności gotówkowych jest sposobem rządów, by przejąć całkowitą kontrolę nad społeczeństwem.

Pomysł, by zlikwidować gotówkę doprowadzi wprost do bezpośrednio uzależnienia Polaków od widzimisię rządu. Wszyscy pamiętamy sytuację na Cyprze, gdy z dnia na dzień z kont mieszkańców tego kraju zniknęło 10% zgromadzonych pieniędzy.

Teraz do podobnej sytuacji może dojść w Polsce. Zakaz używania gotówki to pomysł rodem z systemów totalitarnych. Już dzisiaj obowiązują przepisy, które nakazują większe transakcje robić przelewem. Teraz kwota zostanie dwukrotnie zmniejszona. To wygląda na wstęp do likwidacji gotówki.

Za realizację tego projektu odpowiada nie kto inny a kolega Mateusza Morawieckiego z banku, Tadeusz Kościński. Wygląda to trochę tak, jakby ktoś  został oddelegowany przez banksterów na odcinek odbierania wolności Polakom.

źródło: Twitter

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: