DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zacharowa studzi oczekiwania wobec spotkania przywódców „czwórki normandzkiej” w Paryżu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rzecznik prasowa MSZ Rosji Marija  poinformowała podczas konferencji prasowej, że rosyjski resort dyplomacji uważa, iż ​​szczyt przywódców państw tzw. formatu normandzkiego nie stanie się – jak się wyraziła – „magiczną różdżką”.

Stwierdziła też, że ​​postawienie pytania o to, jakie wyniki szczytu mogą być dla Rosji sukcesem, jest błędne, ponieważ strona rosyjska nie była inicjatorem tego spotkania. „To pytanie należy zadać tym, którzy zainicjowali to spotkanie. Rosję poproszono o to spotkanie.  powiedziała, że ​​spotkanie dla samego spotkania nie ma sensu,  powiedziała, że ​​potrzebne są konkretne kroki” – wyjaśniła.

Według niej, po spełnieniu niezbędnych warunków, spotkanie zostało potwierdzone przez Kreml. „Globalna stanowisko Moskwy jest takie, że ​​istnieją porozumienia mińskie, do ich pełnego wdrożenia potrzebna jest tylko wola polityczna Kijowa. Żadne dodatkowe spotkania nie mogą stać się magiczną różdżką dla porozumień z Mińska. Muszą one zostać wdrożone przez Kijów” – podkreśliła.

„Pomimo tego jasnego stanowiska [ze strony Rosji – red.] słyszeliśmy o pragnieniu Kijowa, Berlina i Paryża, aby zorganizować takie spotkanie. Zgodziliśmy się na nie po przygotowaniu tego spotkania, biorąc pod uwagę kroki, o których właśnie powiedziałam” – dodała.

Przypomnijmy, spotkanie przywódców Ukrainy, Niemiec, Francji i Rosji odbędzie się 9 grudnia w Paryżu.

Opr. TB, UNIAN

fot. http://www.kremlin.ru/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: