NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zacharowa studzi oczekiwania wobec spotkania przywódców „czwórki normandzkiej” w Paryżu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Rzecznik prasowa MSZ Rosji Marija  poinformowała podczas konferencji prasowej, że rosyjski resort dyplomacji uważa, iż ​​szczyt przywódców państw tzw. formatu normandzkiego nie stanie się – jak się wyraziła – „magiczną różdżką”.

Stwierdziła też, że ​​postawienie pytania o to, jakie wyniki szczytu mogą być dla Rosji sukcesem, jest błędne, ponieważ strona rosyjska nie była inicjatorem tego spotkania. „To pytanie należy zadać tym, którzy zainicjowali to spotkanie. Rosję poproszono o to spotkanie.  powiedziała, że ​​spotkanie dla samego spotkania nie ma sensu,  powiedziała, że ​​potrzebne są konkretne kroki” – wyjaśniła.

Według niej, po spełnieniu niezbędnych warunków, spotkanie zostało potwierdzone przez Kreml. „Globalna stanowisko Moskwy jest takie, że ​​istnieją porozumienia mińskie, do ich pełnego wdrożenia potrzebna jest tylko wola polityczna Kijowa. Żadne dodatkowe spotkania nie mogą stać się magiczną różdżką dla porozumień z Mińska. Muszą one zostać wdrożone przez Kijów” – podkreśliła.

„Pomimo tego jasnego stanowiska [ze strony Rosji – red.] słyszeliśmy o pragnieniu Kijowa, Berlina i Paryża, aby zorganizować takie spotkanie. Zgodziliśmy się na nie po przygotowaniu tego spotkania, biorąc pod uwagę kroki, o których właśnie powiedziałam” – dodała.

Przypomnijmy, spotkanie przywódców Ukrainy, Niemiec, Francji i Rosji odbędzie się 9 grudnia w Paryżu.

Opr. TB, UNIAN

fot. http://www.kremlin.ru/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: