NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Z każdym dniem w Państwie Środka przybywa setki nowych kamer, które mają za zadanie śledzić każdy najmniejszy ruch obywateli kraju – GDYBY NIE USA TO NIE BYŁO BY TAKIE ŁATWE

JAK PONIŻEJ W TEKŚCIE JEŚLI CHODZI O NIEWOLENIE LUDZI TO NAJZAPIEKLEJSI WROGOWIE WSPIERAJA SIĘ POMOCĄ PONAD PODZIAŁAMI I NIENAWIŚCIĄ NA CO DZIEŃ 


TECHNOLOGIA

Amerykanie ułatwili stworzenie w Chinach systemu inwigilacji Wielkiego Brata

Z każdym dniem w Państwie Środka przybywa setki nowych kamer, które mają za zadanie śledzić każdy najmniejszy ruch obywateli kraju w celu przyłapania ich na dokonywaniu czynności niezgodnych z surowym prawem.

Okazuje się jednak, że w budowę Systemu Kredytu Społecznego, na podstawie którego w tym kraju od 2 lat ocenia się status społeczny obywateli, zaangażowane były i wciąż są amerykańskie firmy na co dzień prężnie rozwijające się w sektorze najnowszych technologii elektronicznych. Dziennikarze The Wall Street Journal opublikowali na łamach serwisu bardzo ciekawy artykuł na ten temat.

W budowę najbardziej zaawansowanego obecnie na świecie systemu inwigilacji społeczeństwa, włączyły się firmy takie jak: Hewlett Packard, Intel, Seagate i Western Digital. Ich rolą było i wciąż jest dostarczenie nie tylko szybkich komputerów, technologii sztucznej inteligencji i magazynów danych, ale również samych kamer i oprogramowania do ich obsługi.

Można śmiało rzec, że wspólnymi siłami amerykańskie firmy i chiński rząd zgotowały 1,5 miliarda ludziom koszmarną rzeczywistość rodem z powieści Orwella czy filmów sci-fi. Najgorsze jednak dopiero ma nadejść. Dochodzą do nas słuchy, że w kilku największych tamtejszych metropoliach jak grzyby po deszczu pojawiają się projekty, które mają na celu jeszcze większą kontrolę mieszkańców.

Władze miast zaczynają wpisywać do bazy danych kontrowersyjnego Systemu Kredytu Społecznego informacje o nieodprowadzonych podatkach za wynajem mieszkań, mandatach, zaległościach z opłatami czy nielegalne remonty. Może wydawać się, że takie kroki władz mają sens i są pożyteczne, bo walczą z osobami łamiącymi prawo, ale tak naprawdę komunistyczny rząd chce tylko zwiększyć swoje wpływy, dbać o swoje interesy (małej grupki ludzi) i osiągnąć jeszcze większą władzę nad niepokornymi wobec siebie obywatelami.

Niebawem w Chinach zacznie funkcjonować system rozpoznawania emocji obywateli i kontroli płodności kobiet. Ten pierwszy będzie miał za zadanie odnotowywać subtelne zmiany w mimikach, a sztuczna inteligencja będzie analizować je pod kątem możliwości wystąpienia agresji lub pojawienia się depresji. W obu przypadkach o tym fakcie zostaną poinformowane odpowiednie służby, które poczynią odpowiednie kroki mające na celu jak najszybsze zneutralizowanie problemu.

Źródło: GeekWeek.pl/Wall Street Journal / Fot. MaxPixel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: