DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wiceminister rodziny zapewnia seniorów, że wzrośnie najniższa emerytura

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Od 1 marca 2020 r., w związku z waloryzacją, minimalna emerytura wyniesie 1200 zł brutto – poinformował we wczorajszym wydaniu ‚Super Expressu’ wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. Dodał, że resort pracuje nad konkretnymi rozwiązaniami dot. 13. i 14. emerytury.

Jak wyjaśnił gazecie Szwed, emerytów czeka podwyżka najniższych świadczeń. „Na rękę wyjdzie lekko ponad 1000 zł” – poinformował wiceminister.

Wiceminister rodziny zapewnia seniorów, że wzrośnie najniższa emeryturaSeniorzy w Polsce, utrzymujący się wyłącznie z emerytur, liczą każdy grosz… (Fot. Getty Images)

Oprócz tego, jak przypomniał wiceszef resortu rodziny pracy i polityki społecznej, trwają prace nad trzynastą emeryturą jako ustawą, która będzie od kwietnia 2020 r. i czternastą emeryturą, która będzie od 2012 r.

„Pracujemy w ministerstwie nad konkretnymi rozwiązaniami w tych sprawach” – zaznaczył w „SE” wiceminister Szwed.

Według cytowanej przez „SE” szefowej Związku Emerytów i Rencistów Elżbiety Ostrowskiej, każdy krok zmierzający do poprawy sytuacji emerytów o najniższych świadczeniach jest dobry. „Podwyższenie najniższych emerytur będziemy traktować jednak jako pierwszy krok do dalszego podwyższania świadczeń minimalnych” – skomentowała.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: