NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja przeprowadziła w Arktyce test z rakietą hipersoniczną

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

W połowie listopada na poligonie Pemboj w Arktyce rosyjskie siły zbrojne przeprowadziły testy z użyciem rakiety hipersonicznej. Została ona odpalona po raz pierwszy z myśliwca MiG-31K. Poinformowała o tym gazeta „Europejska Prawda” powołując się na doniesienie TASS.

„Testy zostały przeprowadzone w połowie listopada. Pocisk wystrzelono w cel naziemny znajdujący się na poligonie Pemboj z samolotu Mig-31K, który wystartował z lotniska w Oleniegorsku” – poinformował jeden z rozmówców rosyjskiej agencji. Inne źródło potwierdziło, że testy dotyczyły rakiety „Kindżał”, a „jej prędkość wyniosła 10 Machów”. Siły Powietrzne Federacji Rosyjskiej nie skomentowały tych informacji.

„Kindżał” to najnowszy system rakietowy powietrze-ziemia. Według doniesień medialnych rakieta „Kindżał” jest lotniczą wersją rakiety „Iskander”. Rosyjskie media podają, że „Kindżał”, uzbrojony w głowice nuklearne lub konwencjonalne, może trafiać w cele oddalone o 2 tys. km. Rakiety zostały już zainstalowane w południowym okręgu wojskowym Rosji.

O wprowadzeniu ich na wyposażenie rosyjskiej armii po raz pierwszy poinformował prezydent Władimir  podczas wystąpienia przed Zgromadzeniem Federalnym Rosji w marcu 2018 r. Natomiast amerykańska telewizja CNBS, powołując się na raport wywiadowczy USA o programach zbrojeniowych, poinformowała, że Putinowi chodziło o nową rakietę o napędzie jądrowym. Ma ona mieć rzekomo „nieograniczony zasięg”. Tyle że wszystkie jej testy, które trwały od listopada 2018 do lutego br., zakończyły się fiaskiem. W jednym z nich rakieta zdołała pokonać tylko 35 kilometrów.

Opr. TB, https://www.eurointegration.com.ua/

fot. kremlin.ru

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: