NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PRZEPROWADZAMY SIĘ! CZYLI DOKĄD NAS ZNOWU PONIOSŁO?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Tak naprawdę wcale nie spieszyłam się z napisaniem tego wpisu. Niby wiem, że prowadzę bloga i już sam ten fakt z o b o w i ą z u j e mnie do pewnych rzeczy. A może właśnie nic mnie do niczego nie zobowiązuje?

Znalezione obrazy dla zapytania: szczescia szukamy w sobie zdjecia"

Wolę zdecydowanie trzymać się tej drugiej wersji.

Jestem stworzeniem wysoko introwertycznym i uwierzcie mi, za każdym razem dzielenie się z Wami wydarzeniami z mojego świata, jest dla mnie sporym wyzwaniem. Mam więc nadzieję, że choć trochę to doceniacie 🙂

Do napisania tego posta nakłoniliście mnie WY we własnej osobie. A wszystko to przez to, że moje skrzynki zaczynały już pomału pękać w szwach od pytań “gdzie się przenosicie?”, “czy to Gdynia?”, “kiedy pokażesz mieszkanie?”.

Najmocniej chyba wpłynął na mnie fakt, że kilka dni temu próbowałam zrobić na Instagramie Q&A i 99% pytań, jakie się pojawiły, było o przeprowadzkę właśnie.

Tu i ówdzie napomknęłam, że się przeprowadzamy. Skoro więc się powiedziało A, to warto powiedzieć też B i cały alfabet.

Chyba mam déjà vu

Mam wrażenie, że wiele rzeczy w naszym życiu dzieje się cyklicznie. Wy pewnie też dostrzeżecie to u siebie.

Półtora roku temu mieliśmy podobny plan działania jak teraz: wyprowadzka -> Indie -> mieszkanie w nowym miejscu. I to nowe miejsce miało być już takim s t a ł y m miejscem. A przynajmniej tak nam się wtedy wydawało.

Okazało się, że jednak stałym nie jest. Ale jak to mówią starzy Indianie:

nie ma w życiu pewniejszej rzeczy niż zmiany.

Przyszedł czas na kolejną przeprowadzkę, prawie w tym samym schemacie, z tą różnicą że…

Ta przeprowadzka jest zupełnie inna

I niby tak, niby na pierwszy rzut oka może to wyglądać jak powtórka z rozrywki. Z tym że jednak nie do końca.

Wyprowadzając się półtora roku temu z Nowego Dworu, skakaliśmy z radości. Wiedzieliśmy, że nie chcemy tam mieszkać. Poza tym mieliśmy wizję spędzenia miesiąca w Indiach, a potem przeprowadzki nad morze. Jedno i drugie było trochę takim spełnieniem marzeń. I co najważniejsze – nowe mieszkanie było mieszkaniem wynajmowanym.

Tym razem wyprowadzamy się z Gdyni (w której mieszkało się bardzo dobrze), lecę do Indii na 5 tygodni (sama, bez mężczyzna, aczkolwiek z koleżanką), a wprowadzać się będziemy do nowego miasta, którego praktycznie nie znamy. I najważniejsze tu – nowe mieszkanie jest mieszkaniem kupionym. Takim pierwszym zupełnie na własność.

To dokąd w końcu?!

Przechodząc już do meritum, bo przypuszczam, że część z Was i tak omiotła tekst wzrokiem w poszukiwaniu tej najistotniejszej informacji.

No więc (bo nie zaczyna się zdania od “więc”), drodzy państwo, przeprowadziliśmy się do… Łodzi. Od teraz będziemy mieszkać w samym sercu kraju, w samym pępku. Czy jak ktoś woli “w sercu”, mnie to obojętne.

Ważne, że w centrum i że wszędzie stąd jest blisko. Albo też wszędzie daleko – choć wolę się trzymać tej optymistycznej wersji 🙂

Idąc za Sokratesem

Zapytacie więc: dlaczego? albo: czy Wam będzie dobrze w tym nowym miejscu?

Odpowiedzią niech będzie taka anegdota o Sokratesie, który pewnego dnia został zaczepiony przez podróżnika…

Przyjezdny spytał mędrca, o to czy dobrze mieszka mu się w Atenach, bo sam jest zainteresowany przeprowadzką.

Filozof odpowiedział pytaniem: „A jak mieszka ci się w twoim mieście?”. „Źle”, odpowiedział podróżnik. „To i tu będzie ci się źle mieszkało”, skwitował Sokrates.

Kilka dni później został zaczepiony przez innego podróżnika, który również chciał wiedzieć, jak mieszka się w Atenach, bo brał pod uwagę przeprowadzkę. Na pytanie „Jak ci się mieszka w twoim mieście?” odpowiedział, że dobrze.

To i tu będzie ci się dobrze mieszkało”, powiedział bez cienia wątpliwości mędrzec.

A nam w Gdyni mieszkało się przecież dobrze 🙂

To my tworzymy warunki i miejsce, w którym przebywamy. Problem nie tkwi w naszej pracy czy w miejscu zamieszkania, ale w nas samych.

Myśliwski pisał:

„Że szczęścia należy szukać w sobie, a nie naokoło. Że nikt go człowiekowi nie da, jak sam sobie go nie da. Że szczęście jest nieraz bliziutko, może w tej ubogiej izbie, gdzie się całe życie żyje, a ludzie Bóg wie gdzie go szukają”.

No, to kto też jest z Łodzi i chce się umówić na kawę, zdradzając jednocześnie, co tu warto, a czego nie? 🙂

A poza tym – wszelkie polecenia remontowo-meblowo-urządzeniowe przyjmuję w ilościach hurtowych.

Przed nami urządzanie naszego pierwszego, własnego gniazdka. Cieszę się na samą myśl.

 

zrodlo:simplife.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: