DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ostrzał „separatystów” w Donbasie. Zginął ukraiński żołnierz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

29 listopada „” i wspierające ich oddziały rosyjskie 7-krotnie naruszyły zawieszenie broni. Pozycje Połączonych Sił Armii Ukraińskiej zostały ostrzelane z moździerzy kalibru 82 mm zabronionych na mocy porozumień mińskich, a także granatników różnych systemów i broni strzeleckiej, w tym ciężkich karabinów maszynowych. Poinformował o tym sztab wojsk ukraińskich.

W obszarze odpowiedzialności grupy operacyjno-taktycznej „Północ” rosyjskie siły okupacyjne dokonały dwóch ostrzałów: pod Krymskim – z granatników i broni strzeleckiej, w tym ciężkich karabinów maszynowych; koło Ługańska – z ręcznych wyrzutni rakietowych, działek przeciwpancernych i granatników oraz ciężkich karabinów maszynowych.

W obszarze odpowiedzialności grupy operacyjno-taktycznej „Wschód” odnotowano pięć ataków wroga: dwa razy w pobliżu Wodjannego – z moździerzy 82 mm i ciężkich karabinów maszynowych; w pobliżu Szyrokino – z ręcznych granatników przeciwpancernych i ciężkich karabinów maszynowych; w pobliżu Starognatowki – z broni ręcznej; w pobliżu Nowotroickiego – z ręcznych granatników przeciwpancernych i ciężkich karabinów maszynowych. W wyniku ostrzału zginął jeden żołnierz ukraiński.

Opr. TB, https://www.facebook.com/pressjfo.news/
fot. https://www.facebook.com/pressjfo.news/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: