NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Litwa wezwała firmę Apple, aby w swoich materiałach nie manipulowała przynależnością Krymu do Rosji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

Litewski minister spraw zagranicznych Linas Linkevičius wezwał amerykańską firmę , aby w swoich produktach nie manipulowała prawem międzynarodowym w kwestii oznaczeń dotyczących przynależności Krymu. Poinformował o tym na swojej stronie na Twitterze, komentując oświadczenie przedstawiciela , że firma zwróci większą uwagę na oznaczanie spornych terytoriów. Oświadczenie było związane z niedawną sytuacją, kiedy w jej materiałach internetowych okupowany przez Rosję  został oznaczony jako „części terytorium Rosji”.

Zwracając się do kierownictwa firmy Apple, podkreślił: „Jeśli chodzi o Krym to nie ma mowy o „spornych terytoriach”. „Jest tylko część ziemi, która jest okupowana przez Rosję z lekceważeniem wszystkich zasad prawa międzynarodowego, i ta część ziemi należy do Ukrainy. W celu osiągnięcia korzyści finansowych nie można manipulować sformułowaniami prawa międzynarodowego” – podkreślił.

Przypomnijmy, w maju br. firma w swoich publikacjach internetowych nie opisała krymskich miast, jako przynależnych kontynentalnej Ukrainie, ani Autonomicznej Republice Krymu. Ostatnio jednak Apple w swoich aplikacjach zaczęło prezentować w Rosji Krym i Sewastopol jako terytorium „rosyjskie”.

Ambasada Ukrainy w Stanach Zjednoczonych wezwała Apple do skorygowania nieprawidłowego oznaczenia okupowanego Krymu. Minister spraw zagranicznych Ukrainy Wadim  przypomniał Apple, że okupowany przez Rosję Krym to terytorium Ukrainy. Natomiast przedstawicielka firmy Trudy Muller powiedziała, że Apple nie wprowadził żadnych zmian w swoich mapach poza Rosją, wprowadził za to zmiany dla rosyjskich użytkowników, odkąd weszło w życie nowe prawo w Rosji. „Przed podjęciem decyzji o oznaczeniu na naszych mapach badamy prawo międzynarodowe, a także odpowiednie przepisy Stanów Zjednoczonych i inne przepisy krajowe, i wprowadzamy zmiany, jeśli jest to wymagane przez prawo. Zwracamy szczególną uwagę na sposób wyświetlania spornych terytoriów w naszych usługach, i w rezultacie prawdopodobnie dokonamy zmian w przyszłości ” – powiedziała.

Opr. TB, https://twitter.com/linkeviciusl

fot. google maps

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: