DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Lekowy horror Polaków. W aptekach i hurtowniach nie ma wielu popularnych specyfików

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Leki na nadciśnienie, choroby tarczycy i cukrzycę, popularne leki na depresje i wiele innych medykamentów jest niedostępnych w aptekach oraz w hurtowniach. Brakuje szczepionek – informują media. Sytuacja jest dramatyczna a służba zdrowia pogrąża się w chaosie. „Mamy zawał” – mówią zgodnie lekarze, pielęgniarki i farmaceuci. Co w tym czasie robi minister zdrowia?

Lista brakujących leków jest coraz dłuższa. Ale ani Andrzej Duda, ani Mateusz Morawiecki zdają się nie przejmować. W końcu rząd ma do dyspozycji własne kliniki rządowe, gdzie ministrów, premierów i prezydenta przyjmuje się poza kolejnością a dla nich leków nie zabraknie. Zawsze mogą też wysłać swoich ludzi rządowym samolotem za granicę, żeby coś przywieźć bez kontroli na granicy.

Ale co mają zrobić zwykli Polacy?

Screenshot_2.jpg

źródło: TVN24  / Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: