NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Korwin-Mikke: Imigranci mogą pracować, nie mogą mieć praw politycznych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Fotorzepa, Robert Gardziński

„Jeśli przyjeżdżają ludzie chcący uczciwie pracować – to bardzo dobrze. Pod trzema warunkami” – pisze na swoim profilu na Facebooku Janusz Korwin-Mikke, lider partii KORWiN, poseł Konfederacji.

Korwin-Mikke odnosi się do wypowiedzi Krzysztofa Bosaka, innego posła Konfederacji, który w rozmowie w Poranku Rozgłośni Katolickich „Siódma 9” powiedział m.in. że „to nie jest tak, że rynek pracy ma nam dyktować, co my mamy zrobić ze swoim państwem”. – My musimy być gotowi swoje państwo prowadzić przy pomocy swoich własnych obywateli. Jeżeli rynek pracy i gospodarka rozwija się bardziej dynamicznie, niż sama populacja narodu polskiego zamieszkująca to terytorium polskie, no to wtedy może trzeba po prostu nieco spowolnić tworzenie nowych miejsc pracy, póki urodzi się więcej dzieci – dodał. Podobne poglądy Bosak przedstawił w środowej rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem, której można wysłuchać tutaj.

„Przez kilkadziesiąt lat słuchałem narzekań (również narodowców), że Polacy wyjeżdżają za granice i zamiast budować Polskę wzbogacają różnych Angoli czy Żabojadów. Teraz gdy przyjeżdżają imigranci, by pracować na nas – to też źle…” – zauważa Korwin-Mikke.

Polityk dodaje, że „jeśli przyjeżdżają ludzie chcący uczciwie pracować – to bardzo dobrze”. Przedstawia jednak trzy warunki jakie musi spełniać taka imigracja.

Po pierwsze – zdaniem Korwin-Mikkego – imigrantów zarobkowych trzeba traktować jak „Włodzimierza Lenina w Szwajcarii czy Polaka w Saksonii w XIX wieku”. „Czyli: żadnych zasiłków, stypendiów i w ogóle 'opieki państwowej'; muszą się utrzymywać sami” – wyjaśnia dodając, że tacy imigranci nie muszą pracować, mogą ich bowiem utrzymywać „krewni zza granicy”.

Drugim warunkiem jest nieprzyznawanie imigrantom „żadnych praw politycznych”. „Jedynie – po jakimś czasie zamieszkiwania w jednej miejscowości i nabyciu w niej nieruchomości – prawo głosu w wyborach lokalnych” – dodaje.

Trzeci warunek przewiduje, że – jeśli imigranci zaczną domagać się jakichś praw – należy ich wygnać z kraju. „Jeśli próbują organizować demonstracje grożące życiu lub mieniu – strzelać; w razie potrzeby: ostrą amunicją. Bez wahania” – pisze Korwin-Mikke, który przekonuje, że „w ten sposób imigranci budowali potęgę np.USA”.

„Ciekawe, jak wyglądałyby Stany Zjednoczone, gdyby ktoś wpadł w XIX wieku na pomysł zmniejszania (w jaki sposób??) liczby miejsc pracy” – podsumowuje polityk nawiązując jeszcze raz do wypowiedzi Krzysztofa Bosaka.

https://www.rp.pl/Konfederacja/191129371-Korwin-Mikke-Imigranci-moga-pracowac-nie-moga-miec-praw-politycznych.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Korwin-Mikke: Imigranci mogą pracować, nie mogą mieć praw politycznych

  1. korwin bardzo bystrego jak zawsze szpanuje . ostatnio powiedzial jaki ma majatek . a ja bym mu zadal pytanie ile mial przed 1989 r . i jakierz to dzialalnosci gospodarcze porowadzui bo z niego teoretyk kapitalizmu jest od 9 roku zycia ale o praktykach jego kapitalistycznych/biznesowych jakos ciagle cisza . ze imigranci nie powinni miec praw politycznych to jestem bardziej niz za i zeby to przedewszystkim zydow dotyczylo ……ps. pamietajmy wsrod emigrantow z ukrajny jest masa zydow .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: