DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jeden z bohaterów z Londynu to skazany morderca

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Światowe media obiegło nagranie pokazujące przypadkowe osoby rzucające się na Usmana Khana, który w piątek zaatakował przechodniów w Londynie. Według najnowszych informacji, jedną z nich jest James Ford, skazany morderca, który poderżnął gardło 21-letniej niepełnosprawnej kobiecie.

W piątkowe popołudnie w Londynie zaatakował terrorysta, który zabił nożem dwie osoby. Miał na sobie atrapy ładunków wybuchowych i groził, że wysadzi się w powietrze. Mężczyznę przed rzuceniem się na kolejne osoby powstrzymali przechodnie. Wśród nich był wypuszczony z więzienia James Ford.

Jak informuje „Kent Online”, dla bliskich jego ofiary szokiem był telefon od ich oficera łącznikowego z policji, który ostrzegł, że na telewizyjnych relacjach z londyńskiego ataku widoczny jest Ford. Do niedawna rodzina zamordowanej 21-latki próbowała zablokować jego zwolnienie warunkowe. „Wypuścili go nawet nas nie informując. Ktoś z członków mojej rodziny mógł być w Londynie i po prostu na niego wpaść” – stwierdziła cytowana przez „My London” ciotka zamordowanej kobiety.

Rodzina jest zszokowana jego zwolnieniem

Jak podaje „The Telegraph”, w 2003 roku mężczyzna brutalnie zamordował niepełnosprawną intelektualnie Amandę Champion. Młoda kobieta miała wówczas 21 lat, jednak umysłowo była na poziomie 15-latki. Jej ciało znaleziono na wysypisku, w hrabstwie Kent, w lipcu 2003 roku. Została uduszona, miała poderżnięte gardło.

Policja długo tkwiła w martwym punkcie. Dopiero telefon od pracownika organizacji pomagającej osobom z myślami samobójczymi naprowadził funkcjonariuszy na trop Forda, który przyznał się do zabicia Amandy. W 2004 roku mężczyzna został skazany za morderstwo. O wcześniejsze zwolnienie mógł się ubiegać dopiero po piętnastu latach, które właśnie upłynęły.

Osoby, które zatrzymały terrorystę z Londynu Usmana Khana, zostały uznane za bohaterów. Z zaliczeniem w ich poczet Jamesa Forda nie może się pogodzić ciotka jego ofiary, której wypowiedź cytuje „The Telegraph”. „On nie jest bohaterem” – stwierdziła. „Jestem taka wściekła. […] To był ogromny szok. To okropne. Nie obchodzi mnie, co zrobił dzisiaj. On jest mordercą” – dodała.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: