NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jak nie uczynić dobrobytu samookaleczającą klątwą

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Obfitość jest procesem, który daje nam możliwość i moc doświadczania nieprzebranego bogactwa procesu tworzenia w toku.

Istnieje powód, dla którego nie możemy żyć w dostatku lub dlaczego nie możemy utrzymać życiowego komfortu. Istnieje powód, dla którego afirmując dobrobyt, możemy w rzeczywistości go odepchnąć.

Znalezione obrazy dla zapytania: energia natury zdjecia"

Dlaczego dążymy do dobrobytu?

Czy jest to coś, do czego czujemy się uprawnieni, czy też może stać się to jak przekleństwo każące nam myśleć, że ciągle nam czegoś brak?

Żyjemy na planecie pełnej obfitości, na której każda osoba i każda istota może wieść radosne i dostatnie życie. Nie ma żadnego uzasadnienia dla głodu, biedy i krzywdy ludzkiej.

Są jednak tacy ludzie, którzy próbując zagarnąć jak najwięcej, pozbawiając przy tym innych życia w komforcie i pokoju. Czy istotnie są to osoby uprzywilejowane? Czy są oni szczęśliwi, czy też nieszczęśliwi?

Znalezione obrazy dla zapytania: energia natury zdjecia"

Istnieją dwa punkty widzenia, jeśli chodzi o życie w poczuciu obfitości:

1. Posiadanie rzeczy równa się bogactwu. Bogactwo materialne to nagroda życiowa, którą można wygrać, ale także łatwo stracić i dlatego należy się starać utrzymać to, co się posiada, za wszelką cenę.

Ci, którzy podporządkowują się temu punktowi widzenia, mają tendencję do stawiania na pierwszym miejscu w życiu dorabianie się, zdobywanie pieniędzy i gromadzenie dóbr materialnych. W bardziej ekstremalnych przypadkach zagrabiają co tylko mogą od innych, niezależnie od tego, czy jest to czyjaś ziemia, zasoby czy też i samo życie. Ludzie tacy odcinają się sami od uniwersalnej miłości, dlatego też doświadczają wewnętrznego ubóstwa. Takie myślenie powoduje, że człowiek staje się studnią bez dna, której nigdy nie da się wypełnić żadną ilością dóbr, pieniędzy, miłości, władzy lub sukcesów.

Znalezione obrazy dla zapytania: energia natury zdjecia"

2. Życie w obfitości niekoniecznie przekłada się na bogactwo materialne. Życie w obfitości oznacza zharmonizowanie się z całym światem i wszystkim co nas otacza oraz świadomość tego, że to ogromne bogactwo jest dla nas zawsze dostępne. Takiej nieskończonej obfitości, rozumianej z głębi naszego istnienia, nigdy nie można nam odebrać. Dlaczego? Ponieważ jest ona darem, który przychodzi za darmo.

Życie w poczuciu obfitości różni się dla każdego i zależy od naszych osobistych preferencji i potrzeb. Nie ma nic dobrego ani złego, jeśli chodzi o wybór doświadczania życiowego dobrobytu. Oczywiście dopóki nie pochłonie nas materializm – gdyż wówczas prowadzi to do tego, że pozwalamy rzeczom kontrolować nasze życie. Nie ma nic złego w cieszeniu się dobrami materialnymi, tak jak i nie ma nic złego w dążeniu do innych aspektów obfitości w życiu. Czym jest dla Ciebie obfitość – to Twój osobisty wybór.

Znalezione obrazy dla zapytania: energia natury zdjecia"

Jak nie uczynic dobrobytu samookaleczającą klątwą:

Bez względu na to, czy mieszkamy w pałacu, czy w maleńkim, skromnym mieszkanku,  jesteśmy w stanie doświadczyć poczucia pełni i szczęścia. Wiemy, że cała obfitość we wszechświecie jest dla nas dostępna w każdym momencie. Wiemy, że mamy wszystkiego pod dostatkiem. Takie poczucie dostatku ma cała natura, cały świat roślinny i zwierzęcy.

Otwieranie się na dar obfitości odbywa się w trzech krokach: Decydowanie, Docenianie i Doświadczanie:

Po pierwsze, musimy zadecydować, że na niego zasługujemy. Dar obfitości należy się każdemu, choćby z samej racji jego/jej istnienia. Nie mogą żądać go tylko niektórzy, ponieważ należy się on wszystkim.

Po drugie, musimy docenić to, że otaczeni jesteśmy obfitością i że nasza hojna planeta ma wystarczająco dużo bogactwa do zaoferowania każdemuZauważ, że bez względu na sytuację, zawsze istnieje co najmniej jeden aspekt w Twoim życiu, w którym obfitość wyraziła się w takiej czy innej formie. Jeśli nie bogactwo, możesz mieć obfitość radości, zdrowia, przyjaźni, miłości, doświadczeń, pomysłów lub rozwiązań. Masz obfitość możliwości i masz obfitość wyboru.

Po trzecie, musimy zaprzyjaźnić się z darem obfitości i powitać go w naszym życiu.

Aby to zrobić – trzeba sięgnąć głęboko do swojej podświadomości i zmienić wewnętrzne wdrukowane przekonania, które powstrzymują nas od życia w zgodzie z otaczającą nas obfitością.

Znalezione obrazy dla zapytania: energia natury zdjecia"

Nasze wewnętrzne ubóstwo, nasz wewnętrzny strach, że nie mamy wystarczająco dużo tego, czego nam trzeba – może wynikać z naszych kulturowych lub wierzeniowych uwarunkowań, czy też zrodzić się w nas pod wpływem naszych opiekunów lub nauczycieli w dzieciństwie lub wczesnej młodości. Może to być też nasze własne przeświadczenie o byciu niegodnym lub wiara w to, że dostatnie życie jest po prostu nie na miejscu w świecie pełnym cierpienia.

Ale wiesz co? Kiedy Twoja sytuacja się poprawi, możesz zdecydować, że pomożesz innym stanąć na nogi – w taki sposób, jaki uznasz za stosowny. Możesz pokazać innym, jak poprawić ich sytuację życiową lub możesz się podzielić z nimi własnym majątkiem. Wielu ludzi już tak zrobiło, przecież wiesz. Kiedy ktoś staje się bogaty, nie musi automatycznie stawać się samolubny. Zawsze mamy wybór co do tego, kim chcemy być i jak chcemy żyć.

Znalezione obrazy dla zapytania: energia natury zdjecia"

Jak uczynić dobrobyt swoim przywilejem:

Ty i tylko Ty możesz przyznać sobie dar obfitości. Możesz znaleźć sposób na aktywację nowego programu w swojej podświadomości i znaleźć takie narzędzia, które będą pomocne i odpowiednie dla Ciebie (płyty CD, książki, afirmacje itp.).

Wszystko, czego potrzebujesz, to zaufać swojemu Sercu. Mądrość Serca zawsze poprowadzi Cię do tego, co jest dla Ciebie najlepsze.

*W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteśmy, naszej „prawdziwej istoty wewnętrznej”.

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w świecie i nic nie może zmienić tego prostego faktu, nawet Twoje własne przekonania.

Jesteś cenny/-a, a Twoje życie także jest cenne. Pozwól sobie doświadczyć obfitości, która już na Ciebie czeka.

Link do artykułu w oryginalnej wersji angielskojęzycznej:

PDF ze stron magazynu ORAZ na stronie internetowej magazynu: TUTAJ

zrodlo:http://johannakern.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: