DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ciemna strona żydowskiego Izraela – napromieniowali 100 tys. dzieci – VIDEO !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_14

Do tej tragedii doszło w 1951 roku.

Minister zdrowia Izraela Czaim Szeba, sprowadził z USA siedem rentgenowskich maszyn. Miały służyć do eksperymentu ma Sefardyjczykach. Sefardyjczycy to odłam kultury żydowskiej. Każde sefardyjskie dziecko miało dostać 35 tys. razy większą od dopuszczalnej dawkę promieniowania i to skierowaną bezpośrednio na głowę.

Teoretycznie chodziło o pieniądze, aż 300 mln. lirów izraelskich. Na ówczesne pieniądze był to miliard dolarów. Nie da się nie zauważyć, że była to czystka etniczna. Nazwa robocza akcji, to operacja „grzybica strzygąca”. Celem było usunięcie słabych szczepów ze społeczeństwa.

6 tys. dzieci zmarło od razu, reszta zmagała się z nieuleczalnymi chorobami, rakiem, epilepsją, alzheimerem, psychozami, bólami głowy … wymieniać by można było długo.

Zapewne zapytacie, dlaczego pozwolili na to rodzice? Użyto podstępu, organizowano wycieczki szkolne i pojedynczo wyciągali dzieci na “zabieg”. Rodzicom tłumaczono, że jest to przeciwdziałanie pasożytom i grzybicy. Oczywiście oficjalnie dawka była bardzo niska, czyli 0,5 rada dla każdego dziecka. Zapewne rodzice dowiadywali się już po fakcie.

Powstał na ten temat film dokumentalny, możecie go obejrzeć w wersji angielskiej poniżej:

Jakimś cudem udało się go puścić w izraelskiej telewizji. Oczywiście zrobiono dużo, by obejrzało go jak najmniej osób. Z drugiej strony mam wrażenie, że społeczność Izraela nie była tym tematem zainteresowana. Film dokumentalny pokazano w tym samym czasie, co najpopularniejszy w Izraelu program. Jakaś papka w stylu “Mam Talent”, to był chyba nawet finał. Na drugi dzień zamiast wniosków z filmu dokumentalnego, było bicie piany na temat wyników.

Przykre, że ludzie ludziom zgotowali ten los.

Smutne, że USA kreuje się na obrońcę demokracji, a obywatele ówczesnego Izraela byli świeżo po traumie holokaustu.

pozdrawiam,
Uszi

✅źródła:
https://goo.gl/YMJw2G
https://goo.gl/moZrtC

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: