NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

9 zabitych, 3 rannych w katastrofie lotniczej Dakoty Południowej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

CHAMBERLAIN, SD (AP) – Dziewięć osób zginęło, a kolejne trzy zostały ranne, gdy jednosilnikowy samolot lecący do Idaho rozbił się wkrótce po starcie w Południowej Dakocie.

Znalezione obrazy dla zapytania: katastrofa samolotu w dakocie zdjecia"

Peter Knudson z National Safety Safety Board powiedział The Associated Press, że 12 osób było na pokładzie Pilatusa PC-12, kiedy rozbił się około godziny 12:30 w sobotę, krótko po starcie w Chamberlain, około 140 mil (225 kilometrów) na zachód od Sioux Falls.

Knudson powiedział, że dziewięć osób zginęło, a trzy zostały ranne. Mały samolot leciał do Idaho Falls w stanie Idaho.

Władze nie ujawniły nazwisk ofiar. Katheryn Benton, kierownik ds. Ratownictwa hrabstwa Brule, powiedziała przywódcy Sioux Falls Argus, że pasażerowie są w wieku od 7 do 81 lat. Powiedziała, że trzema ocalałymi byli trzej mężczyźni w wieku 28, 27 i 17 lat.

Znalezione obrazy dla zapytania: katastrofa samolotu w dakocie zdjecia"

Chamberlain i środkowa południowo-środkowa Dakota Południowa zostały ostrzeżone w sobotę przed zimową burzą, a Benton powiedział, że samoloty nie były w stanie wylądować w Chamberlain w czasie katastrofy.

Znalezione obrazy dla zapytania: katastrofa samolotu w dakocie zdjecia"

Badacze NTSB spodziewali się na miejscu w późniejszą niedzielę. Knudson powiedział, że pogoda będzie jednym z kilku czynników, które przeanalizują, chociaż nie określono przyczyny wypadku. Powiedział, że niesprzyjająca pogoda utrudnia podróż na miejsce.

 

zrodlo:apnews.com

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: