NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wietnam otrzymuje ostatnie z 39 szczątków ofiar handlu ludźmi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DO THANH, Wietnam (AP) – Ostatnie szczątki 39 Wietnamczyków, którzy zginęli podczas przemytu ciężarówką do Anglii w zeszłym miesiącu, zostali w sobotę repatriowani do swojego kraju.

Zdjęcia oficjalnej wietnamskiej agencji prasowej pokazały przybycie na lotnisko w Hanoi 16 ciał i siedmiu urn, które przyleciały z Londynu.

Zostali załadowani do karetek pogotowia w mglisty poranek na wycieczkę do swoich rodzinnych miast w kilku prowincjach w północnym i środkowym Wietnamie.

Ciała znaleziono 23 października w angielskim mieście Grays, na wschód od Londynu. Policja podała, że ofiary były w wieku od 15 do 44 lat. Chociaż oficjalnie nie ustalono przyczyny śmierci, okoliczności sugerowały uduszenie.

Uważa się, że 31 mężczyzn i osiem kobiet zapłaciło handlarzy ludźmi za ich tajny tranzyt do Anglii. Kilku podejrzanych zostało aresztowanych w Wielkiej Brytanii i Wietnamie.

Krótko po południu w sobotę ciało jednej ofiary, 19-letniej Bui Thi Nhung, przybyło do kościoła Phu Tang we wsi Do Thanh.

Ponad 100 katolickich wieśniaków i członków rodziny czekało na przybycie ciała na autostradę prowadzącą do wioski. Trzymali białe kwiaty, stojąc przy drodze, gdy karetka niosąca ciało minęła.

Po 15 minutach w kościele żałobnicy przenieśli się do pobliskiego domu Nhunga. Jedna z siostrzenic Nhung trzymała swój portret, aby poprowadzić procesję.

Trumna Nhunga została umieszczona na środku salonu parterowego domu, a rodzina płakała po bokach. Krewni i sąsiedzi przybyli do domu, aby złożyć kadzidło.

W niedzielę w jej domu odbędzie się pogrzeb Nhung, a następnie ceremonia w kościele przed pochowaniem.

Pierwszą partię 16 ciał przekazano rodzinom w środę, a pogrzeby odbyły się następnego dnia.

Zubożałe wioski, z których pochodziły ofiary, zostały w dużej mierze wykluczone z rozwoju gospodarczego, który zamienił centra miast w Wietnamie, takie jak Ho Chi Minh City i Hanoi, w miasta rozkwitu, wysyłając wielu w ryzykowną podróż w poszukiwaniu lepszego życia za granicą.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Wietnam otrzymuje ostatnie z 39 szczątków ofiar handlu ludźmi

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: