NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Symptomy choroby Alzheimera SĄ ODWRACALNE ! WSZYSTKO ZALEŻY OD CIEBIE.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zielona herbata i marchew odwracają symptomy choroby Alzheimera

Choć żyjemy w czasach, kiedy to udało się znaleźć lekarstwo na wiele trapiących nas chorób, udało się nawet udokumentować dwa przypadki całkowitego wyleczenia HIV, to Alzheimer wciąż kryje przed nami wiele tajemnic.

Jednym ze sposobów lepszego poznania choroby i skuteczniejszej obrony przed nią mają być eksperymenty na myszach, dzięki której naukowcy mają nadzieję znaleźć skuteczne remedium. Ich ostatnie badania sugerują zaś, że recepta może być łatwiejsza niż się nam wydaje i zakłada wykorzystanie bardzo powszechnie występujących składników, jak… zielona herbata i marchew.

Oczywiście od razu przestrzegają przed zbytnim optymizmem, ale nie da się ukryć, że nowa metoda działa na myszach, więc jest szansa, że w przyszłości będzie i ratunkiem dla nas. Testy przeprowadzone zostały w centrum medycznym University of Southern California, a ich głównym celem było sprawdzenie wpływu antyoksydantów pochodzących z zielonej herbaty i marchewek.

Pierwszy z nich to kwas ferulowy (FA), który można znaleźć nie tylko w marchwi, ale i ryżu czy ziemniakach, a drugi to galusan epigallokatechiny (EGCG), którego świetnym źródłem jest zielona herbata. Co ciekawe, leczenie za ich pomocą Alzheimera to nie wszystko, bo wykazują one również świetne właściwości w ochronie zębów, walce z nowotworami czy zapobiegania atakom serca.

W czasie eksperymentu 32 myszy podzielono na cztery grupy, równe pod względem płci i zawierające również zdrowe osobniki w celu porównania. Po trzech miesiącach jedna z grup była karmiona kombinacją FA i EGCG, jedna EGCG, jedna FA, a ostatnia środkami placebo. Każdy z osobników dostawał taką dawkę substancji, którą zdaniem naukowców człowiek powinien konsumować w ramach zdrowej diety.

Następnie każdą z grup poddawno specjalnym testom pamięci z wykorzystaniem labiryntu w kształcie litery Y – zdrowe myszy były w stanie pozyskać pokarm z obu gałęzi labiryntu, podczas gdy chore szybko wpadały w dezorientację, ale specjalna dieta pozwoliła szybko postawić je na nogi, sprawiając, że pamięć zaczynała funkcjonować tak dobrze jak u zdrowych osobników.

Mówiąc krótko, okazuje się, że można odwrócić stan chorobowy, chociaż naukowcy nie do końca wiedzą jeszcze, jak to wszystko działa. Nie wiadomo też, w jaki sposób i czy w ogóle można będzie to przełożyć na ludzi, ale miejmy nadzieję, że już niebawem się tego dowiemy. Poza tym, skoro wiadomo na pewno, że składniki zawarte w marchwi i zielonej herbacie pomagają, to nie trzeba wcale czekać, żeby wdrożyć je w życie.

Źródło: GeekWeek.pl/newatlas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: