NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Powstał najmniejszy dron świata, który zadziwia możliwościami.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TECHNOLOGIA

Oto RoboBee, miniaturowy dron, który może latać w nieskończoność

Drony stają się coraz popularniejsze we wszystkich krajach. Nawet NASA widzi w nich potencjał, i chce takie urządzenia wysłać na Marsa. Tymczasem powstał najmniejszy dron świata, który zadziwia możliwościami.

RoboBee X-Wing ma nie tylko wielkość pszczoły, ale również ma wiele cech wspólnych z owadami, a mianowicie błoniaste skrzydła, którymi pacha 170 razy na sekundę. Dzięki temu potrafi zatrzymać się w miejscu, latać z niewielką prędkością i wykonywać nawet najbardziej karkołomne manewry.

Istotą jego funkcjonowania jest mały rozmiar i waga. Dron cechuje się rozpiętością skrzydeł na poziomie 3,5 centymetra i wagą wynosząca zaledwie 259 miligramów. Inżynierowie zastosowali sześć małych paneli solarnych oraz maleńkie siłowniki piezoelektryczne, które pod wpływem elektryczności kurczą się i rozkurczają, powodując, że robot może utrzymywać się w powietrzu praktycznie bez ograniczeń.

Niestety, pomysły na zastosowanie tego typu urządzeń mogą budzić kontrowersje. To właśnie mikro-drony będą w przyszłości uzupełniały systemy monitoringu miejskiego w kwestii inwigilacji społeczeństwa, wykrywały groźne chemikalia, pomagały w zapylaniu roślin uprawnych lub poszukiwaniach ludzi po wystąpieniu klęsk żywiołowych.

Źródło: GeekWeek.pl/Nature / Fot. Harvard University

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: