NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemiecka prasa: Nie da się przywrócić obowiązkowej służby wojskowej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

Niemieckie gazety skomentowały wczoraj propozycję szefowej CDU i minister obrony, która zasugerowała konieczność przywrócenia w Niemczech powszechnego obowiązku służby wojskowej. Z niepokojem do tej propozycji odnieśli się nie tylko międzynarodowi eksperci, ale również lokalna prasa.

„CDU domaga się solidarności w społeczeństwie i wprowadzenia powszechnego obowiązku służby wojskowej. Trzeba znów znaleźć spoiwo dla społeczeństwa – przekazała szefowa partii Annegret Kramp-Karrenbauer. Postulat ten jest uzasadniony, ale jej odpowiedź jest błędna. Tej solidarności nie osiągnie się drogą nakazów” – komentuje „Kölner Stadt-Anzeiger”.

Niemiecka prasa: Nie da się przywrócić obowiązkowej służby wojskowejNiemcy chcą zmienić swoją politykę zbrojeniową? (Fot. Getty Images

„Frankfurter Rundschau” uważa z kolei, że propozycja minister obrony „to odpowiedź na ogromny deficyt personelu w Bundeswehrze”.

„Mannheimer Morgen” przypomina, że „do dzisiaj wielu konserwatystów nie potrafi pogodzić się z zawieszeniem służby wojskowej; krok ten uważa się wręcz za element socjaldemokratyzacji CDU, jakiej dokonała kanclerz Merkel”.

„Debata na temat powszechnej służby ma, zdaje się, pomóc w zasklepieniu tej otwartej rany. Lecz faktycznie nie zostanie to nigdy zrobione” – dodaje dziennik.

Niemieckie wojsko zmagało się do tej pory z brakami kadrowymi i brakiem funduszy ze strony rządu. (Fot. Getty Images)

„Ludwigsburger Kreiszeitung” uważa natomiast, że „przywrócenie służby wojskowej byłoby co najmniej wątpliwe w świetle ustawy zasadniczej. Poza tym w parlamencie nie zarysowuje się żadna większość, która poparłaby ten zamysł, a już na pewno tak się nie stanie, kiedy chadecy po następnych wyborach powszechnych mieliby wejść w koalicję z Zielonymi. Nie popierają tego także wyposażeni w sporą władzę chadeccy szefowie rządów krajowych. Dlatego Kramp-Karrenbauer będzie musiała do szuflady schować obowiązek służby wojskowej”.

„Ważniejsze jest jednak to, żeby służba wojskowa nie stała się nieadekwatną ingerencją w wolność młodych ludzi. W tym względzie nic się nie da zrobić” – zwrócił uwagę dziennik.

„Nürnberger Nachrichten” dokonał z kolei konkluzji, że „wolnościowa demokracja nie powinna bez pytania zabierać ludziom roku z ich życia”.

„Dlatego tak dobrze przyjęte zostało zawieszenie obowiązkowej służby. Takiej ingerencji w swobody jednostki nie usprawiedliwia nawet rzekomy wyższy cel jak poczucie wspólnoty. Kto tak argumentuje, ten zachowuje się jak autorytarne rządy, które ograniczanie wolności swoich obywateli usprawiedliwiają takimi właśnie wyższymi celami. Albo ukazuje to szczególne pojęcie państwa, gdzie władze pozbawionym praw obywatelom pokazują, co mają robić” – dodają dziennikarze gazety.

Jednocześnie niemiecka prasa informuje dziś o podniesieniu wydatków kraju na cele militarne. Niemcy podniosą wydatki na zbrojenia od 2021 roku, zwiększając tym samym swój wkład finansowy do budżetu NATO.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: